Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azthiszem terhes vagyok. Az...

Azthiszem terhes vagyok. Az lehetek? Baratommal ugy tervezzuk, hogy titokban elvetelek, hisz fiatalok vagyunk.

Figyelt kérdés

10napja tortent az aktus.Nem szeretnem se en sem a baratom ha megtudna barki is

Ezert fordulok hozzatok.


szu



2014. okt. 30. 09:45
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

igen tudom..de egyik ismerosom is ogy volt es o emelgetett dolgokat es a vizeleteben tavozott a "magzat" ..

Egyebkent szuleimnek nem nagyon szeretnem elmondani mert tudom milyenek..kitagadnanak a csaladboles a szemukben kodde valnek..meg azthiszem aztis megtiltanak hogy a baratommal legyek...nemtudom mit tegyek.

2014. okt. 30. 10:13
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz otthon semmi hülyeséggel, magadban is kárt tehetsz! A kötőtű meg még viccnek is rossz!!! Biztos hogy terhes vagy egyáltalán? Ehhez csak egy terhességi teszt kell, kapni DM-ben is pár száz forint. Ha pozitív mielőbb menj orvoshoz és mond el a szüleidnek. Igen, először biztosan mérgesek lesznek, jogosan, de segítenek majd megoldani a helyzetet. A vetélés nem úgy megy hogy majd emelgetsz meg rugdalják a hasad... ha ilyesmivel próbálkozol lehet kifutsz az időből és a babád is súlyos károsodást szenved és meg kell szülnöd őt. Ha már így alakult sajnos, akkor kénytelen vagy a leggyorsabb módját választani a dolognak, elmondod szüleidnek, elmentek orvoshoz és szakemberre bízod. De először is tesztelj, várd meg a következő menstruációd és ha késik akár egy napot is (de ha nem akkor is) csinálj tesztet.
2014. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Beledöglesz vagy a szüleid kiakadnak ... hát tényleg gondolkodni kell rajta, hogy melyiket válaszd.
2014. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletben nem távozik a magzat, jesszusom, elemi biológia.
2014. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

1. Várd meg amíg késik a vérzésed - még az sem biztos, hogy sikerült teherbe esned.

2. Vegyél terhességi tesztet.

3. Ha a teszt pozitív, menj el orvoshoz. (Az orvos nem mondhatja el senkinek, köti a titoktartás)

4. Ha az orvos is azt mondja, hogy terhes vagy, el kell mondanod a szüleidnek, mert az ő engedélyük kell az abortuszhoz is.

5. Ne kísérletezz házi vetélési módszerekkel, mert egyrészt bele is halhatsz, másrészt abból úgyis orvos lesz a vége, harmadrészt pedig lehet, hogy úgy "elrontasz" valamit ott benn, hogy soha többet nem lehet gyereked, még akkor sem, ha majd nagyon akarod.

6. Ha mégsem vagy terhes, akkor olvasd át a biológiakönyvet az ember szaporodása résznél, és vegyél egy csomag óvszert (TE és nem a barátod), és használjátok rendeltetésszerűen a jövőben. A majd kihúzom időben nem védekezés

2014. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten. Dugj fel egy kötőtűt...

Igen felelőtlen vagy. Az se biztos h terhes vagy csinálj tesztet.

És ha valami bajod lessz a vetélés során? Akkor mindenképp orvoshoz kell fordulnod. Esetleg másik város?

Elég morbid dolgit akarsz csinálni szegénnyel...

Kapsz majd hideget meleget itt.... védekezni kellett volna és akkor nem kéne azon gondolkodni hogy öld meg a gyereket

2014. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

tudom hogybajom eshet..es elfogom mondani a szuleimnek ..azthiszem mas valasztasom nincs..csak akkor eletem vegeig utalni fognak..koszonom a valaszokat es a segitseget!!

egyebkent a tesztet el fogom vegezni!!

2014. okt. 30. 10:25
 18/42 anonim válasza:
25%
egyik volt osztálytársamnak volt 4 vetélése és 2 abortusza, ha jól emlékszek. egy kövér lányt ültetett az ágyra és emelgette, elment a baba-ezt ő mondta. véleményt erről nem írok inkább.
2014. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgassatok biológia könyvet szex helyett, sokkal hasznosabb lenne.

Vizelettel távozik a magzat, most ez komoly?, Ilyet már egy 10 éves se írna le, nem hogy egy 16 éves.

Miután késett a menzeszed tesztelj, utána minél hamarabb orvos.

2014. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
nem tudom, elég kamugyanus a kérdés. Két válasz tök ugyanaz, talán a válaszoló bemásolta ugyanazt? Milyen indokkal tudnám jelenteni a kérdést, elvileg nem hogy sima abortuszról van szó, hanem szó szerint meg akarja ölni...
2014. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!