Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azthiszem terhes vagyok. Az...

Azthiszem terhes vagyok. Az lehetek? Baratommal ugy tervezzuk, hogy titokban elvetelek, hisz fiatalok vagyunk.

Figyelt kérdés

10napja tortent az aktus.Nem szeretnem se en sem a baratom ha megtudna barki is

Ezert fordulok hozzatok.


szu



2014. okt. 30. 09:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a baba egészséges,akkor emlegethesz,lépcsőzhetsz,de akkor is marad.Tesztelj,és ha pozitív akkor szólj a szüleidnek.Utána pedig védekezzetek.
2014. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes voltál leírni ilyen hülyeséget, hogy a vizelettel távozott egy magzat, akkor életveszélyben vagy, ha bármit is akarsz a saját testeddel csinálni! Ne csináld, komolyan megsérülsz, vagy belehalsz!
2014. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Az a két válasz egy embertől jött. Tőlem. Bocsi. Telorol vagyok és véletlen elküldtem mégegyszer.
2014. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos, hogy terhes vagy. Ha mégis, tényleg kénytelen vagy elmondani a szüleidnek, kell a beleegyezésük az abortuszhoz. Még mindig jobb, mintha a temetésedre kéne készülnük, mert hülyeséget csinálsz és a vérmérgezésbe vagy bármi más szervi bajba te is odaleszel. Mondd azt, hogy kiszakadt a gumi vagy valami kegyes hazugságot. Hátha könyebben veszik a dolgot.

És ezentúl tessék komolyan venni a sexet. Tény, hogy ebben a korban a legkönnyebb teherbe esni.

2014. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
de a menstruaciom elott egy hettel verzek..elenk pirosat ..es darabos..most akkor ez azt jelenti hogy beagyazodas jott letre vagy azt hogy elvetelek?? (elvileg ha elenk piros es drabos es kesik akkor veteles..olvastam!!!)
2014. okt. 30. 12:08
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha a menstruációd előtt egy héttel vérzel, az szimplán azt jelenti, hogy ebben a hónapban egy héttel előbb jött meg. A dokik szerint teljesen normális, időjárás is okozhat ilyet.


A darabok meg valószínűleg alvadt vér-és nyálkahártya darabok. Annak is ürülnek ilyenek, aki nem elvetél, csak szimplán megjön neki.


Egyébként ha vérzel, akkor nagy valószínűség szerint nem vagy terhes, miért jössz ezzel a vetélés szöveggel? Hidd el, azt nem akarod átélni sem most, sem a jövőben.

2014. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
96%
egy héttel előbb jött meg, lehet ennyi az egész. Az idegességtől is lehet. Vegyél tesztet és nézd meg. Egyébként attól mert megjött és darabos még lehetsz terhes és nem feltétlen jelent vetélést, szóval mindenképp tesztelj.
2014. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

vedekezzetek es ne raolvasassal oke

gyogyszer es ovszer mindketto egyutt a ti korotokban !!

2014. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

- a vizelettel, hogy távozhat magzat??? Jujj...

- 18 év alatt úgy tudom, hogy szülői beleegyezés kell az abortuszhoz.

- én egy Honda CRV-t toltam kb. 100m-en keresztül, benne a 2 gyerekemmel, mert lerobbantunk és mégsem vetéltem el a 3. babámmal, szóval nem olyan egyszerű ez....

2014. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Először is tesztelj, ha az pozitív, akkor irány az orvos. Ha nem akarsz a saját dokidhoz menni, menj el egy másik városba. DE! Muszáj orvoshoz menned terhesség esetén, mert

1. természetes vetélés esetén maradhatnak "bent" olyan részek, amik a te életedet kockáztatják, és csak napokon/órákon múlhat ilyenkor az anyuka élete.

2. Ha nem szeretnéd a babát a jelenlegi élethelyzeted miatt, akkor az orvos elvégzi az abortuszt/ad gyógyszert...nem tudom pontosan, de van erre megoldás. És minél hamarabb tegye ezt meg, ne egy már majdnem kifejlett babát kelljen megölni.

2014. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!