Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azthiszem terhes vagyok. Az...

Azthiszem terhes vagyok. Az lehetek? Baratommal ugy tervezzuk, hogy titokban elvetelek, hisz fiatalok vagyunk.

Figyelt kérdés

10napja tortent az aktus.Nem szeretnem se en sem a baratom ha megtudna barki is

Ezert fordulok hozzatok.


szu



2014. okt. 30. 09:45
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést sokszorosítani kellene, és minden nap feltenni, hogy mindenki lássa, aki ebben a korban van. 16 évesen az ember féltéglával veri a mellét, hogy ő felnőtt! Aztán amikor felelősséget kellene vállalni, akkor rájön, hogy lótüdőt az.

Menj el az orvoshoz, kérdező. Akármennyire ismered is, és akármennyire nem bízol is benne, őt köti az orvosi titoktartás. És ő VALÓBAN felnőtt, tudni fogja, mi a dolga.

2014. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Sok mindent leírtak már előttem, de a szüleiddel való kapcsolatodról még nem esett szó. Komolyan ennyire nem lehet velük őszintének lenni, hogy inkább kockáztatni kellene az életedet? Nem lehet velük beszélgetni általában a szerelemről, annak a testi részéről, és a védekezésről? Tényleg nem lehet, vagy csak Te gondolod ezt? Mi történt, amikor megpróbáltál velük erről beszélni?
2014. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!