Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azthiszem terhes vagyok. Az...

Azthiszem terhes vagyok. Az lehetek? Baratommal ugy tervezzuk, hogy titokban elvetelek, hisz fiatalok vagyunk.

Figyelt kérdés

10napja tortent az aktus.Nem szeretnem se en sem a baratom ha megtudna barki is

Ezert fordulok hozzatok.


szu



2014. okt. 30. 09:45
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

21.en voltam egyutt a baratommal..es elvileg a menszeszemnek nov.5.-en kellett volna megjonnie..de hamarabb jott egy hettel..nemtudom mire utal..tesztet fogok csinalni..de barmennyire is csunya dolog .nem szeretnek babat..fiatal vagyok.

Es ha mondjuk terhes leszek lehet arra eselyem hogy ezzel a folyassal kiurulok? (orvoshoz azert elmegyek majd)

koszonom a valaszokat!!!

2014. okt. 30. 13:18
 32/42 anonim ***** válasza:

Te annyira bebeszéled magadnak a terhességet, hogy véletlenül sem tudod elfogadni a tényt, hogy van olyan egy nő életében, hogy egy héttel korábban megjön a vérzés.

Ja hogy még nem is vagy nő.

Csak egy nagyon buta kislány, aki a fejébe vesz valamit, és csak azt hajtogatja.

Vegyél egy tesztet, de szerintem felesleges, mert annak sem fogsz hinni.

2014. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
30-as vagyok, csak most olvastam el a legutóbbi hozzászólásod, miszerint vérzel. Akkor viszont ne a terhességen gondolkodj, hiszen 1 héttel hamarabb jött meg. Ha nagyon biztosra szeretnél menni, a menstruációd után tesztelhetsz, de hidd el, most az egyszer megúsztátok és nem vagy terhes, viszont remélem ez épp kellő lecke volt és mostmár odafigyeltek a védekezésre.
2014. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
utolso komentelo (a 30as)koszonom a segitseget.Valamilyen szinten megnyugodtam ! es igen tudjuk hogy felelotlenek voltunk.vigyazni is fogunk!koszonom minden kommentelonek a segitseget!!!
2014. okt. 30. 13:51
 35/42 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, hiszen menstruálsz. Mivel azt írod, rendesen vérzel, darabok is jönnek, ezért az tuti, hogy menstruáció, nem pedig beágyazódás (az nem ilyen). Nem vagy és nem is voltál terhes, de ha attól jobban megnyugszol, csinálj tesztet. Legközelebb pedig védekezz.
2014. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
de ha a szaga teljesen eltero ??
2014. okt. 30. 19:07
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
te komolyam beteg vagy ....
2014. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen hülye vagy? Vagy csak játszod?
2014. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Jujjj.... Ez már sok... Fogadd el, nem lettél tleüerhes! A helyedben vagy a szüleiddel beszelhetnék a szexről vagy jobban figyelnék bilógia órán ahelyett, hogy felelőtlenül kefélnék és a vért szaglásznám... nem vagy normális... jah a szüleid helyében meg nem kitagadnálak, hanem &inimum gondnokságh alá
2014. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Bocsi, önállósította magát a telefon. szóval minimum gondnokság alá helyeznélek...
2014. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!