Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér szülés előtt?

Aranyér szülés előtt?

Figyelt kérdés
Mi az amit szabad illetve ami használ aranyérre? A terhességem közepe táján kijött az aranyerem, de reparon kenőccsel elvoltam egészen idáig, nem húzódott vissza, de legalább nem fájt! Erre most amikor igazából már székelési gondjaim sincsenek teljesen sok kicsi vagy nem is tudom, csak annyit érzek, hogy mindenhol púpok és fáj, kijött. Mit lehetne tenni így a 38. héten? Félek, hogy szülésnél valami gond adódik ezzel kapcsolatban! :(

2014. nov. 2. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Már az elején kúppal kellett volna kezelni, hogy vissza is húzódjon. Én Spertit használok, szerintem nagyon jó, de ebből sem lesz elég a krém. Mivel a szülés meg fogja viselni az aranyered, amennyire csak tudod tedd rendbe.
2014. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!