Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam, egyedül...

Egyedül maradtam, egyedül fogom felnevelni a gyerekemet. Más hogy élte túl? Lesz még valamikor apukája, társam, aki szeretni fog minket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 12:46
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem, mostanában lett így. Még nem hoztam el mindent. De már annyiszor próbáltuk és mindig előjön ugyanaz.
2010. jan. 29. 15:23
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

sajnos sok férfi elfelejti a legfőbb szabályt. azzal tesz a gyermekeinek a legtöbbet ha szereti az anyjukat.(ezt a férjem szokta mondogatni.) és ezt a párodnak üzenném!


de különben, szerintem inkább érezd magad jól egyedül, mint szorongva egy társsal.

csak most nem jó így se úgy se, gondolom... de te egy nő vagy! ezért erős!!!! és a babád miatt ki kell hogy bírj sokmindent.

és még az is lehet, hogy apjuk a fejéhez kap! várj egy kicsit! sok szerencsét!

2010. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
persze úgy értem ne mellette várj. külön, had érezze a hiányod, meg had gondolkozzon el egy kicsit.
2010. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%
Nincs hozzá joga, hogy megalázzon! Boldognak kellene lennie és nem szabályzatokat alkotni, elveszi tőled az életed legszebb időszakát! Borzasztó ez így és én nem csodálom ha otthagyod, talán ez helyrebillenti!
2010. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

És ami szerintem a legfontosabb: ha ilyen szabályfelállítós, alkalmazkodni nem tudó a "kedves" apuka, akkor semmi keresnivalója egy pici baba környékén, mert egy csecsemő nem ismer szabályokat, őhozzá kell alkalmazkodni!

Neked nyugalmat, békét kell sugároznod a picidnek, és ez -úgy néz ki- csak akkor sikerülhet, ha egyedül csinálod végig legalább az első évet. Utána meg már talán lesz energiád új társat keresni..

2010. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Végleg elköltöztem... Apuka nem kicsit terrorista. Félek egyedül. Szüleim támogatnak, náluk lakom, később a saját lakásomba költözöm. Adjatok erőt, nagyon fáj!!!
2010. júl. 15. 07:31
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb barátnőm anyukája amikor megtudta hogy terhes, elhagyta a férjét, és nekivágott az egyedlüi anyaságnak. Még terhesen összeismerkedett egy férfival, már azzal ment szülni. Más az ő nevén hozták haza a picit, és azóta is boldogan élnek. Lett még egy gyermekük. Ennek már 30 éve...
2010. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%
MEgszólalásig ugyanebben a helyzetben vagyok, csak még nem költöztem el. Nálunk most elég durva a helyzet, tegnap, 9 hetes terhesen annyit ordibált velem, úgy felidegesített, hogy 38 felé ment a lázam. Ugyanazok a problémáim vele, mint neked a (volt ) pároddal. Most innen belülről még azt mondanám jól döntöttél. Hogy bírod?
2010. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasi mellett csak az idegbaj kerulgetne.A szuletendo gyereknek is jobb lesz igy.Aztan lehet valtozik kesobb ha meglesz a baba.
2010. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan fogsz találni valakit!

1 éves voltam, amikor a szüleim elváltak. Rá 2 évre megismerkedett anyukám az apukámmal. Egyből "beleszerettem". Összeházasodtak, született két öcsém. Mindhárom gyerekét egyformán szereti, soha sem tett különbséget közöttünk (legalábbis nem éreztem).

2010. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!