Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap teszteltem pozitívat...

Vasárnap teszteltem pozitívat - 3. baba Lehet egy kényes kérdésem?

Figyelt kérdés

Hétfőn viszont elkezdett érzékeny és piros lenni a kis szeméremajkam, kicsit viszketett is. Ahogyan olvasom, biztosan gomba :( Nekem még sosem volt ilyen gondom...

Kedden felhívtam a nőgyógyászomat (mert csak jövő hétfőre kaptam időpontot), hogy mit javasol. Azt mondta vegyek Canesten kúpot és a megbeszélt időpontban hétfőn vár. Azt mondta, h azt babavárás alatt is lehet használni.

Azért én aggódom...biztosan nem lesz semmi baja a babának?!

Gondolom buta kérdés, de miért este kell feltenni a kúpot? Ahogy feloldódik ki fog folyni és így - mivel éjjel fekszem, ez nem történik meg hamar? Bocsi, ne nézzetek hülyének, de tényleg tapasztalatlan vagyok ez ügyben...


2014. nov. 26. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok, hasonló problémám volt, de nekem azt mondta az orvosom, az első 12 hétben ne használjam, utána lehet, ha még lesz probléma. Azt mondta, ha nagyon muszáj, akkor ír fel, de ha "bírom" és nem túl kellemetlen és nem fájdalmas, akkor ne használjak még semmit.
2014. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, orvosa válogatja...

Hát már mindegy, kettőn túl vagyok, már csak egy van, aztán hétfőn majd megmondja a dokim, h hogyan tovább :)

Köszi mindenkinek!

2014. nov. 28. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!