Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint válassza...

Melyik terhesvitamint válasszam, melyik a legjobb árban és hatóanyagban is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 16:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
17.44-es! A Femibion 800 amit az első trimeszterben kell szedni az igen, valóban 4000Ft alatt van. De a Femibion 400, amit már a 12. hét után kell szedni az 5500Ft. Legalábbis itt nálunk ennyi, gondolom nagy eltérések nincsenek más városokban sem. Én ezt szedem, nekem sikerül előteremteni rá a pénzt. De nem kéne leszólnod senkit, aki nem tudja ezt megvenni. Álltam már én is úgy, hogy éhen voltam mert nem volt miből megélnem. Úgyhogy nem arról van szó, kinek mennyit ér a baba egészsége!
2010. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha azon múlna a babák egészsége, hogy milyen vitamint szedsz, a világ népességének 98%-a már pár hetesen meghalna..Bizony nem kevés pénz az az 5500 Ft, főleg ott, ahol már nem az első babát várják..Épp ezért nekem teljesen megfelelt a Gravida is...
2010. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11%
17:44-es vagyok!Bocs!Ok,hogy 5500 Ft,de akkor is nem fújjogok le senkit,csak akkor,ha nincs 5500FT-od,akkor arra van pénzed,hogy felnevelj egy gyereket?????
2010. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
17.44-es. Nem értelek!Nem akarlak megbántani, de rosszul gondolkodsz!Te vagy nagyon fiatal vagy még, vagy pedig nagyon nem tudod, milyen az ha NINCS! Ott ahol kevés pénzből boldogulnak és anyu meg apu nem tolja őket pénzzel hátulról, ott nagyon nehéz. És igen, lehet hogy csak 2000ft-ja lesz vitaminra, de legalább szed!Nem úgy mint némelyik önző nő,akik azért nem szednek semmit nehogy elhízzanak!Nagyon érdekes a gondolkodásod!
2010. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
Tudod te, hogy ezeket nem csak a terhesség alatt ajánlott szedni, hanem amíg szoptatsz..?? Én már nem vagyok terhes, 17 hónapos a kislányom és még szoptatom..máig szedem a Gravidát (most akkor 17+9=26X5500..nem kis pénz..). Annyi minden kell egy kisbabának + a 3 nagynak, hogy ezt bőven elég kifizetni minden hónapban. Szerintem nem az a fontos, hogy melyiket szeded (nem a márka), hanem az, hogy szedj valamit..
2010. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezen kár vitázni , azért van ennyiféle vitamin , hogy azt szedd ami tetszik.nyilván mind jó , mert mind erre a célra készült. Én az Elevitet szedtem amíg csak terveztük a babát,most a Béres Gravida lett szimpatikus.Azért szedem,mert szimpatikus.:) És nagyon jó is.Én sem az árát néztem,ez mellett szedek Magne b6-ot is.Sztem aki költ a terhesvitaminra,annak már tuti fontos a baba,teljesen mindegy hogy mit használ,milyet használ.Kimondott terhesvitamin,vagy más vitaminok!Egy a lényeg!Baby:)))
2010. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

30 hetes vagyok. Mindegyiket szedtem már. Kezdtem Elevittel, aztán Femibion, majd megint Elevit(elutaztunk külföldre és ott mást nem kaptam), majd Hipp Natal, aztán megint Femibion, most meg Gravida.

Ahogy visszanéztem a naplómat, azokban a hetekben híztam, amikor az Elevitet szedtem. És a Femibion tényleg drága, mivel használok még magnéziumot(keményedés miatt) és AloeVera naturgélt(emésztési gondok miatt), ez így már havi 15e. körüli, és még a magándoki, min. 8000ft havonta, (de eddig mindig több volt). Veszélyeztetett vagyok, a táppénzem minimál bérből számolják, ami megmarad belőle azt a babaholmikra költöm. A férjem közalkalmazott, kemény 97e ft-ból fizet minden mást(többek között közel 40.e törlesztést).

Szerintem az átlag ember így él, perzse vannak szerencsésebbek/ügyesebbek, és akiknek nehezebb(sajnos nem kevesen!).

2010. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
13%
17:44 vagyok!Nos!Engem nem töm apu meg anyu hátulról pénzzel,mert apukám sajnos meghalt,anyukám pedig nem áll úgy anyagilag,hogy segítsen inkább Én segítek neki,ahogyan csak tudok!NEM vagyok fiatal (26) és épp Femibiont szedek,mert babát szeretnénk a férjemmel!És IGEN az a fontos,hogy szed valamit,de ha megteheti,bárki is csak egy picit is akkor igenis a lehető legjobbat szedi!Én most nem azt mondom,hogy az a legszuperebb,hanem ezt ajánlják a legjobban,nem pedig az Elevitet,amit reklámozni kell,hogy valaki megvegye!!!
2010. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
Ki mit ajánl.Persze,hogy mindenki azt szedi , amit az orvosa mondd.
2010. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem jobban teszitek, ha egyiket sem szeditek.Többet árt, mint használ. Pl a mesterséges a-vitamin csomagolásán halálfej van, veszélyes agyagként kell kezelni. A jód ami benne van kálium-jodát, visszafordíthatatlan elsavasodást okoz. És még sorolhatnám... Ha fontos a babátok, és a saját egészségetek nem szeditek ezeket. Anyáink, és nagyanyáink idejében sem voltak ilyenek, és mégis megszülettünk.
2010. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!