Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint válassza...

Melyik terhesvitamint válasszam, melyik a legjobb árban és hatóanyagban is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 16:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pharmavit-es terméket szedek, ez a Pregnavit nevű vitamin. Minden van benne, ami nagyon fontos, Ca, vas, A vitamin, C vitamin, folsav, stb, de nem olyan lóadagban, mint az elevitben vagy a gravidában van. Én azoktól hánytam, pedig akkor még nem is vártam babát.

Aztán közben jött a válság, és minden hónapban -40e-re jövünk ki, még szerencse, hogy van hitelkártya, amin mínuszba tudunk így menni..., szóval, fontos az ár nálunk is, és ez a vitamin, a Pregnavit 1500 ft a 60 db! Tehát 2 hónapra. Nekem bejött, éhgyomorra bevéve sem zavar, kapszula forma, tehát csúszik lefelé, a hajam, a bőröm, körmöm gyönyörű, 3 nagylaboron vagyok túl, ahol vasat is néztek, - tökéletes a vérképem!

Ha kell külön szedek Mg-t, ezt nem keményedés miatt, hanem néha-néha vádligörcs miatt szedem, - 250 mg-os Béres Mg+B6-ot vettem, és minden tabalettát eltörtem, így csak felek szedek, ha kell, - nagyon gazdaságos így.

És most bezsélek a dokimmal, hogy a jódot szabad-e, mert a pjazsmirigyemmel gondok vannak, és ha igen, akkor van itthon 1200 ft-ért 1 üvegnyi Jódaqua, ami természetes jódforrás, mokkáskanálnyi adag kell csak belőle, tehát egy üveg 5 hónapra elég...

Szóval, nézz körül jól, és kalkulálj okosan, ha nincs akkora kereted!

Nekünk sajnos újabban nem jut zöldségekre, gyümikre, és épp most a kertben is csak fél méter hó van..., így kimondottan megnyugtat, hogy legalább a vitamint bevittem...

23 hetes kismama

2010. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%

17:44-es, nem tudom meddőségkezelés alatt állsz-e, megértem, hogy a hormonok a nagyon sok rosszt kihoznak az emberből, de ne mondj kérlek ítéletet azok felett akiknek igenis számít havonta az a bizonyos 2000 ft különbség. Számolgass egy kicsit, főleg egy minimálbéres apával és egy gyesen lévő anyával.


Bár én már nem csodálkozom semmin, a minap itt olvastam az egyik gyeses kérdésben, hogy valaki szerint az már rég rossz, ha egy családban számit a gyes összege, a havi 28 ezer ft...

2010. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a Femibiont szedem,mert nekem megér 5000ft-ot,pedig második baba!Tényleg azt mondják,hogy ez a legjobb és nekem is nagyon bevált!Az első babábál Elevitet szedtem és folyamatosan vérszegény voltam most meg tökéletesek az eredményeim!De ezt te tudod,hogy mennyit költhetsz vitaminra!19 hetes kismama
2010. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 19:15.Én is írtam a hozzászólások között hogy én szedtem a gravidát de már nem szedném most Hipp natált iszom ami teljesen természetes gyümölcskoncentrátum.Én sem díjazom a terhesvitamint.Az egyik portálon olvastam hogy egy lány kiment külföldre és jó darabig nem jött haza szedte az Elevitet és amikor kint volt elfogyott bement egy gyógyszertárba venni akart.Azt mondták neki hogy náluk ilyen nincs nem is árulnának jelzem Németországban volt és azt mondta még a nő hogy azért nem árulják mert nagyon magas az A vitamin tartalma ami nagyon káros a babára meg rengeteg adalékanyagot tartalmaz.Mondanom sem kell a lány ez után nem is akart terhesvitamint szedni.Szóval én nem szedném.De mindenki maga tudja.
2010. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%

Szia. Annyit azèrt hozzàtennèk ,hogy a Femibion 800

3500 Ft körül van a Femibion 400 valòban 5500-6000 Ft körüli àron van de viszont 2 havi adag.

Nekem ez ès a Hipp Natal vàlt be ,de sokan dicsèrik a Gravidàt is.

2010. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

helló!Itt vagyok újra a 17:44-es!Engem lehet támadni,nem érdekel Én csak "elmondtam" a véleményemet,amiért jó le is húztátok a %-omat!Nos kedves "MEDDŐSÉGI KEZELÉS ALATT ÁLLSZ" válaszolónak:Soha senkinek nem kívánhatunk ilyet,még csak nem is illik feltételezni ilyet vagyis a "Falra festeni az ördögöt"-Köszi!

TEHÁT:kedves kérdező:hatóanyagban SZERINTEM a legjobb a Femibion,árban pedig hallgass a többiekre!DE,ha ezek után sem tudod eldönteni,akkor,ha mész nőgyógyászhoz (mert gondolom babát szeretnél nem árt előtte meglátogatni,hogy minden rendben van-e),kérdezd meg Őt!

2010. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%

16.58-as! Ne haragudj , de nem értelek!Honnan veszed te azt, hogy a Femibion 400 kéthavi adag?!Az tartalmaz egy kapszulát illetve egy tablettát. Azaz egy nap két szemet kell szedned!

Ha valamiben nem vagy biztos nem kéne írnod, mert így félretájékoztatod a többieket!!!

2010. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem kívánt senki ilyet, ne hazudj vagy tanulj meg olvasni.
2010. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Igen -igen arrogàns vàlaszolòk jöttek itt össze... Elnèzèst kèrek tènyleg rosszul tudtam ès nem kèt havi adag van a Femibion 400-ban. Különben nekem ezt a patikàban mondtàk ,hogy 2 havi adag van a dobozban. Szedni mèg nem szedtem ,mèg csak a 800-nàl tartok ,mert csak 8 hetes vagyok.De köszönöm a felvilàgosítàst.
2010. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!