Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Figyelt kérdés

Pont 1 éve vágyunk a Kistesóra, és Szenteste megérkezett a 2. síkcska is! A legszebb ajándék volt a fa alatt. :)

Kinek lett a napokban pozitív? Gondoltam,megoszthatnánk a tapasztalatainkat!



2014. dec. 26. 15:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

1#es vagyok:

Ne aggódj, nem feltétlenül baj.Még tényleg pici.Ha lesz tünet, még erősödni fog, de nembiztos. Sokakat tudok, akiknek az elsővel nem voltak tünetek a másodiknál meg nagyon erős volt.De pl.Azt is mondják, a lányoknál erősebb mint a fiúkat váróknál.

Igen ez a 24. -e szép volt. Remélem mindannyiunknál minden rendben lesz.

2014. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Folsavat kezdem ma, az elevitet hétfőn. Én anno is szedtem az elevitet, de csak az első 3 hónapban, utána csak alkalmanként, ritkán.
2014. dec. 27. 17:36
 13/41 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is hallottam. Nekem anno az első 3 hónap telt émelygéssel,hányással,gyomorégéssel, utána nem volt semmi.
2014. dec. 27. 19:11
 14/41 anonim ***** válasza:
Majd kiderül ha minden jól megy. Bevallom örülnénk ha kisfiú lenne, de mindaddig mindegy, míg egézséges.
2014. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 17.-én teszteltem pozitívat. 5 hét 1 napos vagyok :-)
2014. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok neked is!!!!! :)

Én nagyon kislányt szeretnék, első alkalommal is ezért szorítottam.. :)

2014. dec. 27. 20:53
 17/41 A kérdező kommentje:
Természetesen a lényeg,és elsődleges, hogy egészséges legyen.. Alá is írom, hogy tudjuk, ki kicsoda. :)Nonnnn
2014. dec. 27. 20:55
 18/41 anonim ***** válasza:

8- as vagyok.Tényleg egy karácsonyi csoda. :-) Én is folsavat szedek, 3 hónapja kezdtem, őszintén szólva nem szeretnék mást szedni,de persze dokira fogok hallgatni.

Ti mikor mentek először dokihoz? Jajj annyira izgatott vagyok :-).Csak olyan fura,hogy alig érzek valamit.

Gabi voltam,remélem tartjuk a kapcsolatot:-)

Ja, és gratula mindenkinek!!!!:-)

2014. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen,Gabi, nagyon fura, a tudat van, hogy már ott van, de semmi tünet..

Én anno az elevitet szedtem 3 hónapig, utána elvétve, és így is 4250-el születtett a lánykám.. sztem most is csak 3 hónapig szedem,mi lett volna, ha végig.. :D :D :D

2014. dec. 28. 07:49
 20/41 A kérdező kommentje:

Véletlenül küldtem el az előzőt..

Én pár hete hívtam a dokit, hogy elkezdjük a kivizsgálásokat,mert 1 éve próbálkoztunk,így majd hétfőn felhívom, hogy változott a terv.. :) Sztem január 2. hete lesz belőle.

Nonnnn

2014. dec. 28. 07:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!