Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Figyelt kérdés

Pont 1 éve vágyunk a Kistesóra, és Szenteste megérkezett a 2. síkcska is! A legszebb ajándék volt a fa alatt. :)

Kinek lett a napokban pozitív? Gondoltam,megoszthatnánk a tapasztalatainkat!



2014. dec. 26. 15:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nem mindenkinek erősödik a tesztcsík. Ne idegeskedj.Majd az orvos megnyugtat, neked se meg a babának se tesz jót. Én mondjuk nem teszteltem másikat, nem is rágom magam, pedig nincs egy perc nyugtom sem.Állandóan a pici után rohangálok, a kupiját pakolom, amit ő szétrámol. :) Eleven. :)

Másik Gabi

2014. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én is jelentkeztem! :)
2014. dec. 31. 17:23
 33/41 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nem lett jó vége, a tegnapi napot az ügyeleten töltöttük :(

Első Gabi voltam

2015. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Szia Gabi!

Mi történt??????? :(

2015. jan. 2. 08:56
 35/41 anonim ***** válasza:
Sajnos 31.kén elvetéltem:( ma voltam megint dokinál, már csak minimálisan mutatható ki a HCG hormon. Na de nem adjuk fel, új év, új kezdet :)
2015. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Gabi, nagyon sajnálom! Sok erőt, kitartást kívánok, és mihamarabbi boldog gyermekáldást!!!!!!!!
2015. jan. 3. 08:04
 37/41 anonim ***** válasza:
Gabi, sajnálom. Mi történt? VAgy semmi jele nem volt?
2015. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Sajnos meg nem tudom eldonteni, hogy volt-e elojele. Vegig arra koncentraltam, hogy minden rendben, de masreszrol, meg egyfolytaban az jart az eszemben, hogy ujabb es ujabb tesztet kellene csinalni, es amikor megcsinaltam szembesultem vele, hogy egyaltalan nem erosodik a masodik csik, 5nap utan is olyan eros volt, mint elso nap es akkor mar tudtam, hogy baj van. Szoval, mintha a legbelso megerezesem, megis azt sugta volna, hogy nincs minden rendben, de fizikai tunete a vetelesnek ez eg vilagon semmi nem volt, egyszer csak elkezdtem picit barnazni, ra 1 orara meg rendesen verezni, mint amikor megjon, es a gorcsok sem voltak erosebbek, de en meg nagyon az elejen voltam. Na de ezt most gyorsan felejtsetek el, ne is foglalkozzatok vele, mindenkinel minden a legnagyobb rendben lesz es ti lesztek a legboldogabb szeptemberi kismamak!!! :)
2015. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Vagyis anyukak :))
2015. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Gabi, nagyon sajnálom!!!!! :( Ennek valamiért így kellett lennie, de hamarosan egy egészséges babóca lesz a kezedben! Csak erre szabad gondolni,és hiszem, hogy így is lesz!

Sok erőt,és kitartást kívánok,

Nonnn

2015. jan. 4. 09:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!