Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Figyelt kérdés

Pont 1 éve vágyunk a Kistesóra, és Szenteste megérkezett a 2. síkcska is! A legszebb ajándék volt a fa alatt. :)

Kinek lett a napokban pozitív? Gondoltam,megoszthatnánk a tapasztalatainkat!



2014. dec. 26. 15:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

3,5,7,14-es vagyok. És én is Gabi.

Holnap hívom a rendelőt, remélem hamar kapok időpontot, de ha nem legfeljebb soron kívül megyek. Nem akarom sokáig húzni.

2014. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi holnap megyünk UH-ra. 2. napja elég beteg vagyok, megfáztam. Láz nincs. Azt olvastam egy kis megfázás nem lehet veszéllyel a bébire. Nekem van egy gyönyörű 6 éves kislányom és sajnos már volt egy vetélésem is.
2014. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Jobbulást neked, biztos nem lesz semmi gond!

De jó nektek, nekem még olyan sokára van az uh.. a dokinak is most kell szabira mennie.. :)

2014. dec. 29. 14:29
 24/41 anonim ***** válasza:

Én január 9.- kére kaptam időpontot,elvileg akkor leszek 6 hetes. Szerintetek van már akkor szívhang?

Alig várom,csak még mindig olyan fura, hogy nem érzek semmit,

Első Gabi voltam😃

2014. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Én január 10-re kaptam időpontot. olyan 8 hetes leszek.Mint a lánykámnál.

Gabi, biztos lesz szívhang, elvileg 6 hetesen már van, de ez nem garancia.

Második Gabi voltam.

2014. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na akkor kb 2 héten belül már mindenki többet fog tudni.

Igen, fura így a tudat, hogy fizikai tünet meg semmi. :)

Nekem anno 6 hét körül nem volt szívhang, így 1 hét múlva kellett vissza mennem, akkor már volt! :)

2014. dec. 30. 12:35
 27/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csináltam az anyatanya.hu oldalon egy csoportot aminek az a neve, hogy 2015 augusztus-szeptemberi babások. Ha gondoljátok gyertek és beszélgessünk ott tovább. Az egy zárt topik. Itt nem igazán szeretik ha fórumnak használjuk az oldalt. Amúgy mi tegnap voltunk UH-n és megvan az elős sztárfotónk is :-)

2014. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Én már jelentkeztem. :)
2014. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Szupiiii :-) Már ketten vagyunk :-)
2014. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Lányok, ti csináltatok azóta is tesztet? Én ma csináltam reggel egyett kívácsiságból, de nem volt erősebb, mint 4 napja. Pozitív, de a kontrollcsík erősebb. Nem erősödött az előzőhöz képest, pedig azt hittem hogy mára egyforma erős lesz a 2 csík. Szerintetek gáz van? Nagyon aggódom.

Első Gabi voltam.

2014. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!