Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzés után a kórházi...

Enyhe vérzés után a kórházi kivizsgálást követően elmenjek a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Első babát várjuk.A 13. Hetben vagyok. Penteken összebujtunk a parommal de ahogy elkezdtuk a dolgot par percen belul verezni keztem. Eddig nem volt ilyen.nem volt sok. Bementunk az ugyeletre ahol addigra kb 3 ora telt el. A doki megvizsgalt engem es a babat is. A verzes elallt a baba jol van. Azota pici barnazas volt par csepp. Gondolom mert kitisztulok. Nem tudom eldonteni menjek e a nogyogyaszomhoz is, jovoheten lesz a szokasos havi kontroll kedden.

2015. febr. 23. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát tudom,hogy nem egyszerű aggódás nélkül. Nekem is sokszor mondhatják,hogy ne aggódjak... :D Mindig van valami ami miatt lehet aggódni.
2015. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdezö! Majd jelezz h mi van veled! Nekem ma reggel volt halvany rozsaszin a wc papir, rögtön bepánikoltam, aztán rohantam az orvoshoz. Minden rendben volt a picivel, él, mozog, ver a szive. A dokim kiirt erre a hétre a melobol. Nekem csak 16-ra van a következö idöpontom, ugyh még nagyon soká és én is elég ideges vagyok. Ja és én 10+5 hetes vagyok ma
2015. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia. Majd csak jövőhét kedden megyek én is. Felhivtam a dokit egyebkent tegnap hogy bemenjek e hamarabb, de csak akkor kell ha megint vereznek. Jovoheten irok azert hogy mi volt. Most optimista vagyok! Te se idegeskedj. :)
2015. febr. 25. 11:45
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! :) ma voltam a dokinal. Minden rendben a picivel. Szepen fejlodik! Remelem nalad is minden rendben lesz. Kellemes babavarast!
2015. márc. 3. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!