Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk. Mit nem...

Babát szeretnénk. Mit nem csinálunk jól?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen nem szedek fogamzásgátló tablettát. Ennek az az oka, hogy mi egy kicsit "máshogy csináljuk", de mióta jobban belevetettük magunkat a "dologba" az ovuáció napján és onnan kezdve 2 naponta szoktuk "rendesen" csinálni, de nem jártunk sikerrel még. Egy hét múlva megyek orvoshoz, de csak évi ellenőrzésre, ott kiderülhet, hogy nem eshetek teherbe? Vagy azt hogy vizsgálják meg?

2015. márc. 3. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is hatrahajlo van, es nekem is orvos mondta, hogy elnezest, de kutyapozban legyen az aktus vege...

Ugy latszik eltero az orvosok velemenye.

Egyebkent en is rogton kismama lettem.

2015. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló,de mind a kétszer hamar teherbe estem. Semmi különlegeset nem csináltunk,csak szeretkeztünk amikor megkívántuk.
2015. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én több mint 4évig szedtem fogamzásgátlót és nőgyógyászom mondta hogy jó lenne már abbahagyni hogy ha babát is szeretnék a közeljövőben mert elég sokáig ürül a szervezetből. Viszont már egy éve én menstruációs naptárat vezettem és abban pontosan írta hogy mikor van peteérésem illetve az ovulációs nap. Aztán körülbelül két hónapig próbálkoztunk párommal(de ha görcsösen szeretné az ember az nem segít) és most babát várunk, 14hetes vagyok. Remélem hamarosan nektek is összejön a baba, és nyugodj meg, szerintem semmi baj veled/veletek, csak ne görcsöljetek rá. Sok sikert!
2015. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
9-es.Persze így is teherbe lehet esni csak kicsit a méh helyzete miatt nehezebb.
2015. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondta az orvos, hogy menzesz után 2naponta szexeljük akkor van a legnagyobb esély a teherbeesésre! Plusz én előtte elkezdtem inni a vasat, minden reggel éhgyomorra 1vas pezsgőtabletta félliter vízbe plusz egy fél citrom bele! A lányom másfél hónap alatt jött össze, most pedig egy hónap alatt, 9 hetes kismama vagyok! Ha kivizsgálást kérsz akkor a vérvétellel kezdik, ha ott minden rendben akkor a petevezeték átjárhatóságát nézik!
2015. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
azért a petevezeték vizsgálatra akkor menjen mikor hosszabb ideje nem sikerül pl.ha fél éve,1 éve még felesleges menni. ha jól tudom festékkel töltik meg a petevezetéket,én nem mennék olyanra csak ha muszály.előbb várják ki az időt,ami még normálisnak mondható aztán a férje menjen el vizsgálatra,neki azért gyszerűbb mint a női vizsgálatok hosszú sora.
2015. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jah, és ne "máshogy csináljátok", hanem vaginálisan. Akkor lényegesen nagyobb az esélye.
2015. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!