Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július közepére ki várja a...

Július közepére ki várja a picikéjét?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Mi lesz a neme? Mennyit híztatok idáig?
2015. márc. 4. 13:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi Juli 23-ra vagyunk kiírva de uh alapján 28-a (de Tuti h hamarabb szülök). Tegnap voltunk 19.heti UH-n es egypeteju lányaim lesznek :) szimpla babakhoz méltóan nőnek ketten több mint fel kilót nyomnak :) a hasam akkor mint egy 6-7honapos terhesnek :D en keretein alapján 3-4 kg jott fel, védőnő mérése szerint 1kg :D. En sajnos nem érzem meg őket, melső fali a lepenyem, talán jövőheten érzem majd oket :) nektek milyen a bőrötök? Ugy nézzek ki mint egy serdülő kismama, pedig 13 évesen nem volt ennyi probléma a borommel :(
2015. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

En mar mindenhogy erzem mozogni a picit, de en mar nagyon koran, 16 hetesen kezdtem eloszor erezni a kis csikizest, kapirgalast :) azzal nincs semmi baj, ha valaki nem erzi olyan hatarozottan, nagyon sokmindenen mulik, mennyire erzed, pl ugye a lepeny helyzete. Nekem szerencsem volt, pedig van felesleg is a hasamon, de ebbol is latszik, h ezen pl nem mulik :) azt mondjak, eleinte foleg fekve erezni, en eppen ellenkezoleg, foleg ulve ereztem (a legnagyobb rugasokat most is ebben a helyzetben), fekve a legkesobb. Szoval nyugi, fogod meg erezni, hogy kirugja a haz oldalat ;) ;)


az ikrekhez kulon gratulalok kedves elozo valaszolo :))))



P.

2015. márc. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Leginkább én is fekve vagy ülve érzem. Néha állva is :) A bőröm rettentő száraz, szinte pikkelyes, még nem találtam meg rá az igazán jó krémet. Az arcom szerencsére már nem pattanásos, a 16. Hétig borzasztó volt. Éppen tegnap voltam a védőnőnél, aki felhívta a figyelmemet, hogy a placenta fedi a méhszájat. Múltheti genetikai uh leletemen volt rajta. Nem értem miért nem szólt a szonográfus. Most fekszek. Gratulálok az iker csajokhoz :)
2015. márc. 5. 07:55
 14/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálam hasonló volt a helyzet, 14. hétig sok ragya, azóta meg olyan száraz a bőröm, hogy pikkelyes még kenés mellett is. Viszont most vettem Nivea Smooth Sensation shea vajas testápolót, körülbelül a huszadik, amit veszek mióta terhes vagyok, mert semmi nem jó, de úgy néz ki, ez beválik. Nem olyan, hogy magamra kenem és 10 perc múlva mintha mi sem történt volna, még reggel is puha volt a bőröm az esti kenés után. Amúgy normál esetben nem használnám, mert szerintem ahhoz túl zsíros lenne, de ezt a brutál terhességi kiszáradást nagyon jól kezeli, próbáld ki, ha gondolod.
2015. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
július végére várjuk. Még nem tudjuk a nemét. 4kg-ot híztam eddig.
2015. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok, képzeljétek, ma bejelentkezett a drága állva is. Igaz csak egy gyenge bökéssel, de én annak is örülök. Még azt hadd kérdezzem meg, hogy nektek is jelentkezik ilyen víz szerű folyás?
2015. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nálam igen. De azt olvastam, hogy ez normális.
2015. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan folyásom van, mint a terhesség előtt a ciklus második felében volt mindig, ilyen fehér, közepesen híg. De ez eléggé változó egyénileg, hogy kinek milyen, én úgy tudom, hogy amíg nem büdös, nem színeződött el, és nincs kellemetlen tüneted (ég, fáj, viszket stb), addig nem kell aggódni, teljesen normális.

8-as

2015. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az ikrekes vagyok :) az en borom is száraz a pattanások mellett, en esténként neogranormont kenek az arcomra es reggel meg zseles alapú arc krémet :) a folyas nálam alap volt terhesseg elott de most brutális :( de normális állítólag
2015. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan fehées a folyásom, de az orvos azt mondta, h ez oké. Ki fogom próbálni a nivea testápolót, köszi. Azt nem próbáltátok, ami tusfürdő és testápoló? Azt hiszem az is nivea?
2015. márc. 6. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!