Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július közepére ki várja a...

Július közepére ki várja a picikéjét?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Mi lesz a neme? Mennyit híztatok idáig?
2015. márc. 4. 13:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tobbnyire nekem is feher, neha viszont atvalt brutal vizesbe :/ dokim szerint mindenfele folyas normalis, ha nem budi es nincs viszketes :)
2015. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hogy àlltok a vásárlással? Miket vettetek már meg?
2015. márc. 6. 11:35
 23/24 anonim ***** válasza:

Van egy csomo kisruhank, amiket kaptunk ajandekba, kisagyra ilyen zenelo porgo bigyo, en eddig csak textilpelust vettem, meg egy pelenkazo lapot :) valamelyik hetvegen megyunk megvenni a kisagyat (babaobol lesz), babakocsit majd majusban vesszuk meg, de mar kineztuk :). Vettem nehany aprosagot, ami majd kell a korhazba nekem, pl haloinget, melltartobetetet... nagyon nem vittem tulzasba, mostansag kezdek rajonni, hogy mar kicsit bele kellene huzni, mert pillanatok alatt elrepul az ido :D


P.

2015. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi csak az ikerbabakocsit vettük meg, mert 230ezer helyett 120volt :D április 19-en lesz a baba expó az elott nem nagyon szeretnek vasarolni...bár a hm-be iszonyat cuki bodyk vannak :D
2015. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!