Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés eredményem az...

Cukorterhelés eredményem az első óra után 9.6 lett, az magas? Nektek milyen eredmények születtek?

Figyelt kérdés
Nekem éhgyomri:4.6,egy órás:9.6,két órás:7.8,három órás:3.7.Nem szeretnék diétázni,remélem nem kell..
2010. febr. 15. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az eredményedre én nem tudok mit írni, 2 hét múlva megyek a terheléses cukorra. Viszont biztosan nem a hízástól lett rossz az eredményed. Én az első babával 30 kg-t, a másodikkal 20-kg-t szedtem fel, de az eredményeim teljesen jók voltak, igaz, az értékekre már nem emlékszem, de diétázni nem kellett. Remélem, most sem kell majd, mert még csak 22 hetes vagyok és már híztam 10 kg-t. De utána majd lefogyok. Tudom, ez sem jó, de ilyenkor bármit eszek, bármily keveset is, dagadok.
2010. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Huh... szegénykém... ez kemény diéta lesz, azt gondolom.

De a cukorbajnál egy a lényeg! A játékszabályok betartása! Ha az megy, akkor nem lesz baj! :)) A babával sem.

Jótanács: legyen otthon mindig olyan kaja, amit bármikor ehetsz, de többféle. Ha ehetnéked van, akkor rögtön tudsz, mit választani. Update jégkrém, abonett kenyér, gyümölcs (alma, citrusféle a legjobb), stb. A lényeg az, hogy napi 5-6 alkalommal KELL enni, de csak keveset. A kalóriát pedig számolni. De ezt dietetikus biztosan elmondja, sőt, mintaétrendet is kapsz.

Nekem egyébként, - kezdősúly 85 kg, jelenlegi 85 kg, - az éhgyomri 4,4 lett. Az 1 órás is 4,4 lett. A 2 órás pedig 6,3.

25 hetes kismama

2010. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem tudod elkerülni a diétát! Csak biztatnálak, hogy ki lehet bírni, sőt az első hét után már nem is éheztem! Egyébként nekem a cukorszirupos 2 óra múlva 7,9 lett, s 150gr-os diétára fogtak. Ez a legszigorúbb ha jól tudom, de az sem mindegy, hogy milyen a diabetológus. Én a 13. kerületben a Szegedi úti sztk.ba járok, ott nagyon szigorúak!Kitartást!
2010. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már terhelve lett 4.6, örültem neki. Ne aggódj, kicsi diéta és minden rendben lesz!!
2010. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiderült már kell-e diétáznod?

2010. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos kell:( Voltam egy napos megfigyelésen kórházban,nyolcszor vettek vért reggeltől következő reggel ötig.Étkezések után picit magasabb lett a megengedhető maximumnál,de nem durván,ezért nem kell szigorú diéta.

Csak pont a jó dolgokat kell megvonni,cukor,csoki,süti..:(

2010. febr. 23. 22:48
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Én azzal vígasztaltam magam, hogy ez legalább egy kezelhető probléma!!!

2010. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!