Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menyasszonyom 13. hétben...

A menyasszonyom 13. hétben van! Nehezen boldogulok vele kész pokol amit művel velem amugyis egy nehéz természet volt előtte mit tegyek?

Figyelt kérdés
addig fajultunk hogy eldobott magától próbálok megerto lenni kedves oda figyelő de kevésnek érzem magam kinyirja az önbizalmam! Mit tegyek teljesen tanácstalan vagyok már?!
2015. márc. 18. 22:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

És az a legrosszabb h én is így nőttem fel apa nélkül!!!

Ezt nem akarom sose a sajatomnak!

2015. márc. 19. 14:20
 22/26 anonim ***** válasza:

lehet körmöt festeni terhesen, ez legyen a baba legkisebb baja (már ha meg van még szegény, a barna folyás nem sok jót jelent, orvoshoz fordulnék vele).

a gyereket előre sajnálom, mert ha a dohányzástól és az alkoholtól nem lesz degenerált, beteg, születési rendellenességgel, akkor is olyan szülők gyereke lesz, akiknek együtt nincs 70 az IQ-ja.

2015. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kamu e a kérdés de lenne 1-2 kérdésem. Menyasszonyod 1 év együttjárás után úgy, hogy már most nem klappol minden. Gyerekvállalás tudatos volt vagy becsúszott? Mikorra terveztétek az esküvőt? Együtt éltek ketten vagy szülőknél? Miért tart sakkba a gyerekkel? Megcsináltad nyilván fel is fogis nevelni. De nem kötelességed ezt vele együtt megtenned. Láthatási jogod van és ha egy kicsike eszed van dokumentálod a felelős anyuci dühkitöréseit meg cigizését és piálását így ha valami gebasz van nem tud ellened menni akár hazugságokkal a bíróságon. Azt meg már csak zárójelbe jegyzen meg hogy egy gyereknek bármi jobb mint két szülő közt fasírtba felnőni.
2015. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

tudatos volt!

Semmi baj nem volt január 2-ik hetéig aztán elkezdett velem úgy beszélni mint a kutyával,előtte egy rossz szót nem szoltunk soha egymáshoz minden happy volt.

Utána volt zsarolás hogy elveteti mert még nincs lakás,könyörgöm ezért vagyok kint fél éve hogy családi házra gyüjtsünk.

És megalázkodtam hogy ne vetesse el mert mindent megteszek hogy normálisan nőjjön fel mert tudom milyen az hogy nincs meg semmid ami a másik gyereknek aztán még több zsarolás már el akartam hagyni, de megzsarolt akkor is hogy eltilt a gyerektől mjad meg nem kapok láthatóságit

Nem tudok lemenni erre a szintre hogy veszekedjek, ebben nőttem fel a szüleim ilyenek voltak és ha határokat szabok ne mondjam meg h mit csináljon

Ma ott is hagytam csak kivettem egy felsőt a szennyesből a többit félre tettem erre ő azt mondta azért nem mostam ki mert biztos le akarok lépni

ma sajna nem jött össze egy lakás amit szerettünk volna így berágott és azt mondta hogy ez van mindenki megy az anyja nyakára

nekem sem kellett több itt már elszállt az agyam fogtam a cuccom és jöttem

2015. márc. 19. 22:20
 25/26 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés!

Csak ma is sok volt a veszekedés!

Két héttel ezelőtt a kollégám szólt hogy ne ijedjek meg kérdeztem miért ömlött az orromból meló közben a vér már a torkomig lefojt és kb 3 napon keresztül úgy minden nap reggel 8-9 tájt

kényszer szabira tettek nehogy agyvérzést kapjak

Szintúgy tegnap is és tegnap előtt is amikor veszekedtünk...

2015. márc. 19. 22:25
 26/26 anonim ***** válasza:
Amit én érzek az az, hogy kihasznál téged ez a lány...ha bármilyen érzelmi szál lenne feléd ezt soha nem tenné. Játszik veled mert megteheti. Pontosan tudja mennyire fontos neked a család így azt is tudja hogy ha 40 évesen agyvérzést kockáztatsz is csinálod vele és nem fogod elhagyni mert ott a gyerek. Dolgozol mint az állat ahogy hallgatlak külföldön hordod haza a jó lóvét meg mellette még egy balek is vagy akit úgy rángat mint egy rongybabát. Megteheti..és akkor már miért ne tenné meg? Ami még eszembe jutott az a párterápia..de a csaj nem fog elmenni. Miért? Mert neki ez jó! Ő nem akar változtatni. Tökéletesen megfelel, hogy dominálhat lekezelhet valakit aki úgy érzi hogy függ tőle. Amíg pedig te úgy érted, hogy zsarolhat és függhetsz tőle ő meg érzi ezt a bizonytalanságot addig ez lesz. Harmonikus párkapcsolatot csak két egyenlő ember tud kialakírani. Amíg nem vagy emocionalis szempontból önálló ember addig ne várj tiszteletet.
2015. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!