Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menyasszonyom 13. hétben...

A menyasszonyom 13. hétben van! Nehezen boldogulok vele kész pokol amit művel velem amugyis egy nehéz természet volt előtte mit tegyek?

Figyelt kérdés
addig fajultunk hogy eldobott magától próbálok megerto lenni kedves oda figyelő de kevésnek érzem magam kinyirja az önbizalmam! Mit tegyek teljesen tanácstalan vagyok már?!
2015. márc. 18. 22:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Szeretem,foggalmam sincs mi lett vele.....
2015. márc. 19. 10:01
 12/26 A kérdező kommentje:

Cigizik,kavezik rengeteget

A sarkamon állok de hiába

Mintha a falnak beszélnék.

Neki ne mondjam meg mit csináljon

Ha meg én dobom én leszek a xar

Már teljesen hülyének érzem magam

Ja azt is mondta h felvilagositottak h terhesség alatt be lehet rúgni 2x ohh de 3x is mondtam

2015. márc. 19. 10:07
 13/26 anonim ***** válasza:

Előre bocs nem vagyok az erőszak híve de dobd be a zuhanykabinba ereszd rá a vizet aztán mosd tisztára a kis agyát. A pocakjába fejlődő baba a te gyermeked is. Kutya kötelessége a legjobbat adni neki amíg a pocakjába van. Mi az hogy ne mondd meg neki hogy mit csináljon? Gondolom nem abba szólsz bele hánykor egyen hanem hogy pl ne cigizzen. Amennyiben a baba emiatt beteg vagy koraszülött lesz az az ő lelkén fog száradni és te is szívni fogsz vele. Ébreszd fel a királykisasszonyt és mondd el neki hogy téged erre az ég világon senki nem kötelez. Ahogy arra sem hogy saját önbecsülésed árán a kisinasa légy. Vagy a párja leszel PÁRJA egyenrangú társa vagy szevasz. Semmire nem jogosítja őt fel hogy terhes...semmi direkt rosszra veled kapcsolatban nem vagy köteles tűrni hogy szemétkedik!

Mellékesen hozzáteszem, hogy egy birka vagy hogy eddig tűrted. Bocs komolyan de meggondoltad te ezt? Lehetsz jó ember lehet hogy jó férj és apa lennél. De nen ennek a nőnek. Be fog darálni..ha nem most akkor később! Hacsak nem adsz neki egy akkora pszichológiai pofont hogy a fal adja a másikat. Illetve nem a csajnak hanem neked javaslok pszichológust. Semmi rossz indulat! Neked kell megtanulni kezelni őt mert neki van egy természete amit neked is és neki is megfelelően kontrollálni kell tudni. Ha ezt te megtanulod akkor az fél siker. Még csak tudnia sem kell róla senkinek!

Remélem sikerül megoldani a helyzetet..

2015. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a menyasszonyod amúgy is egy nehéz természet és a terhesség csak ront rajta.


Én is nehéz természet vagyok és a legtöbb pasimat elnyomtam, kb elvettem a tökeiket. Pont ezért nem is tudtam tisztelni őket, mert nem voltak "férfiak". Aztán megismertem a férjem, aki normálisan helyre tudott rakni (soha nem kiabálva, üvöltözve, hanem határozottan, érvekkel, okosan). És vele alakult ki egyedül az egyensúly, ami egy kapcsolatban kell. Azóta is remekül kijövünk, én rájöttem a saját hibáimra, változtattam amin lehet, teljesen jól együtt tudunk működni.


Mert hiába mondassz te neki akármit, ő van felül és max csak "ugathatsz" neki. Nem tudom, hogy innen egyensúlyba lehet-e hozni egy kapcsolatot.


Tehát mindenképpen "helyre kellene tenni" a menyasszonyod, mert pokol lesz a házasságotok. És a kisbabával anyatigrissé is fog változni, és ott aztán nem lesz beleszólásod semmibe.


Ha ilyeneket megcsinált a menyasszonyod, hogy dohányzik meg berúg(na) akkor még csak nem is a gyerek érdekében makacs, hanem simán csak egy buta liba akinek mindenki ugrál és csak azt hallgatja meg ami a kedvére való.


Talán ha otthagyod akkor elgondolkodik kicsit...egyéb ötletem nincs.

2015. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Terhesen körmöt lehet festeni?

Próbáltam vele beszélni h káros a cigi

barna folyasa van azt mondja csak felfazas

Semmit nem érek el vele

2015. márc. 19. 13:04
 16/26 anonim ***** válasza:

Már írtam egyszer, akkor is gyanús volt a kérdés, de most már nagyon az. Bocs, de nem tudom elhinni, hogy ilyen van.

Főleg a reakcióid tűnnek kamunak, mert nem tudom elhinni, hogy ilyen nyámnyila férfiak is vannak.

Szórakozol?

2015. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Azt mondod nyamnyila vagyok?

Hát figyelj sakkban tart a babával....

2015. márc. 19. 14:10
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát pedig van

Először adta a szépet aztán kibujt a szög a zsakbol

2015. márc. 19. 14:12
 19/26 A kérdező kommentje:

Marha jó mert beszélek hozzá és oldalra fordítja a tekintetét és hogy nyamnyila nem

Csapdába estem egy olyan nővel aki azt hiszi bármit megtehet

2015. márc. 19. 14:14
 20/26 A kérdező kommentje:

Minnel jobb voltam hozzá annál rosszabb

Minden nő erre vagyik a nagy macsora aki félre kur?

Bocs boldog családra vagytam

2015. márc. 19. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!