Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen a cukorterh...

Szerintetek milyen a cukorterheléses eredményem?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt 10,8-at mértem itthon reggeli utan 2 órával. Azota méregetem. Jonak tűnt eddig a max 7,2 volt reggeli utan. Mai eredményem éhgyomori 4,6 egy órás 7,9 es a ketto 6. Szerintetek ez rossz?

2015. márc. 26. 10:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az cukorbomba. Most gondold el ha napokig iszom azt a narancslét...nem mérem meg...mára kipuccanok. Most már frissen facsart van.
2015. márc. 26. 17:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha magas a cukrod, nem ehetsz narancsot, és narancslét sem ihatsz. A narancs maga egy szénhidrát-bomba.
2015. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Voltam terhelésen. Még nem tudom az eredményt ami 120 perces. Én mértem egy 60 perceset ami 9,4 lett és egy 90 perceset ami 6,6. Nagyon rosszul voltam kb 90 perces előttig. Már kimerültem mire megmértem a 90-eset. Teljesen lelassultam és viz alá kerültem. Azota se vagyok jol. Szóval igy nem értem! Akkor nincs cukor toleranciám hanem vmi más amit endokrinologus tud megmondani? Szerintem a 120 perces határon lesz de jó.
2015. márc. 27. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!