Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sem etikus?

Szerintetek sem etikus?

Figyelt kérdés
4 év sikertelenség után lassan megszületik a babánk aki lombikkal fogant..Mikor még terhes sem voltam eldöntöttem hogy egy valamihez ragaszkodom, mégpedig a kismama fotózáshoz. fotózás nemsokára lesz, és a fotós kérdezte hogy probléma e ha feltesz egy párat a képekből a facebookra..Egyáltalán nem bántam, mert én is így szerettem vlna régi ,és távoli ismerősökkel tudatni hogy állapotos vagyok, mert annak nem vagyok híve hog uh képeket meg ilyesmit az ember feltegyen, de izléses képeket miért ne..Csak hogy van gy nagyon kedves sorstársam akivel egyszerre volt a beültetésünk, elég közel kerültünk egymáshoz mondhatni barátok lettünk, aki most veszítette el a babáját, aki ugyan annyi idős Pocaklakó volt mint az enyém.Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, meg emlékeztetni a tragédiára..Szerintetek is beszéljek a fotóssal hogy nem szeretném a képeket viszont látni az interneten??
2015. ápr. 1. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

De azért, mert mással rossz történt, te nem örülhetsz a boldogságodnak?


De ezt neked kell tudnod. Én nem mondanám vissza, ha eddig is így akartam volna.

2015. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám vissza. 4 év után nyilván minden percének örülsz és ezt nyugodtan tudathatod mindenkivel :). Remélem minden rendben lesz veletek!
2015. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

A fotos gondolom a sajat honlapjara es a Facebook csoportjaba tenne fel. A babatlan baratnoid, ha nem tagjai a csoportnak, akkor ugysem latjak a kepeket.


Bar azt nem ertem, hogy: ''a fotós kérdezte hogy probléma e ha feltesz egy párat a képekből a facebookra..Egyáltalán nem bántam, mert én is így szerettem vlna régi ,és távoli ismerősökkel tudatni hogy állapotos vagyok''

A fotos nem a te faladra fogja feltolten, akkor hogy fogjak latni az ismeroseid?


Mellesleg, csak akkor tedd kozze, ha nem meztelen vagy fehernemus kepek. Az tul intim, es sokaknak izlestelen.

Az ember pocak nelkul sem tesz fel ilyen kepeket, akkor terhesen mennyivel lenne izlesesebb?

2015. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hasnlóan jártam, kérdező. Nekem sikerült a lombik, a másik nőnek nem. De most akkor ha találkoztok az utcán és veled van a gyerek, akkor mit csinálsz? Nem rejtegetheted a sajátodat kegyeleti okokból.


De be lehet állítani úgy, h az az ismerősöd ne láthassa a képeket. Az egyéni beállításokon belül van ilyen opció.

2015. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

úgy hogy bejelöli a képen a kérdezőt és máris megjelenik az ő oldalán :) vagy a kérdező megosztja majd azokat a képeket...


én is úgy gondolom, nyugodtan felteheti, legfeljebb állítsd be úgy a képet, hogy azaz ismerősöd ne láthassa ha úgy gondolod, hogy ezzel fájdalmat okozol neki...

2015. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem meztelen..:) Mezőn készült letisztul képekről lesz szó..A fotóst megszerettem volna kérni hogy jelöljön meg a képeken, meg én is szerettem volna egyet feltenni hogy ezzel tudassam, pl édesapámmal, aki soha nem foglalkozott velünk hogy unokája lesz, meg egy pár távoli rokonnal hogy babát várok, és vannak még néhányan akik tudtak a küzdelmünkről, csak közben eltávolodtunk egymástól akiknek szeretném ilyen módon tudtukra adni..Egy szó mint száz, szerettem volna feltenni is, meg a fotósnak is engedni hogy felegye, megjelöljön, meg ilyesmi..Végülis annyira nem lényeg, majd adok annak belőle aki igazán számít a többieket meg eddig sem nagyon érdekelte ha még nem tudják..Csak ugyan ilyen nehéz helyzet lesz h megszületik a pici, mert egy képet akkor is szerettem volna feltenni, de így nagyon átgondolva, szerintem többet ér egy barátság mint ez az egész..Tudunk úgyis igazán örülni ha nem kürtöljük világgá szerintem..Ez legyen a legnagyobb problémánk, mikor szegény a legnagyobb lelki fájdalmat éli át..
2015. ápr. 1. 10:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az etikus az mást jelent. Az nem etikus, ha a tanár kufircol a diákjával, pl.

Nyugodtan tedd ki. Ilyen erővel akkor nem teszel majd ki képet a megszületett gyerekről sem? Ha találkoztok az utcán bedugod a gyereket a bevásárolószatyorba, hogy ne lássa? Hidd el, lát rajtad kívűl is terhes nőket, kisbabákat, ez van.

2015. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Be lehet anélkül állítani hogy teljesen letiltanám?
2015. ápr. 1. 10:48
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Majd sikerül a sorstársadnak is!
2015. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
igen be lehet... csinálj egy csoportot, ahova behívod a rokonaidat, barátaidat akiknek szeretnéd megmutatni és be tudod állítani, utána hogy csak az a csoport lássa a képeidet (mert most néztem meg, azt nem találom, hogy lehet beállítani úgy hogy csak ő ne lássa) - de igaza van annak a hozzászólónak aki írta hogy lát ő elég kismamát-babát rajtad kívül is...
2015. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!