Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sem etikus?

Szerintetek sem etikus?

Figyelt kérdés
4 év sikertelenség után lassan megszületik a babánk aki lombikkal fogant..Mikor még terhes sem voltam eldöntöttem hogy egy valamihez ragaszkodom, mégpedig a kismama fotózáshoz. fotózás nemsokára lesz, és a fotós kérdezte hogy probléma e ha feltesz egy párat a képekből a facebookra..Egyáltalán nem bántam, mert én is így szerettem vlna régi ,és távoli ismerősökkel tudatni hogy állapotos vagyok, mert annak nem vagyok híve hog uh képeket meg ilyesmit az ember feltegyen, de izléses képeket miért ne..Csak hogy van gy nagyon kedves sorstársam akivel egyszerre volt a beültetésünk, elég közel kerültünk egymáshoz mondhatni barátok lettünk, aki most veszítette el a babáját, aki ugyan annyi idős Pocaklakó volt mint az enyém.Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, meg emlékeztetni a tragédiára..Szerintetek is beszéljek a fotóssal hogy nem szeretném a képeket viszont látni az interneten??
2015. ápr. 1. 10:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Majd' 1 hónap távlatában nem sikerült eldöntened, vagy miért emelted ki a kérdést? :)
2015. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!