Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség során mikor kell...

Terhesség során mikor kell először nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Még csak 16 éves vagyok, sosem voltam nőgyógyásznál, viszont 20.-án kellett volna megjönnie, és nem jött, csak egy pecsételő vérzésem volt múlthéten. Tudom, hogy túl fiatal vagyok még egy gyerekhez, de semmiképpen nem akarom elvetetni, viszont anyukám biztosan azt akarná. Tudtommal a 3. hónapig lehet elvetetni, ezért csak utána mondanám el neki, viszont nélküle nem tudok nőgyógyászhoz menni, mert nem tudom, hogy ott mi a járás, és pénzbe is kerül, ha jól gondolom.

2015. ápr. 9. 14:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Úristen milyen rosszindulatúak vagytok!! Igenis meglehet csinálni ezt 16-17 évesen, segítség nélkül. Mint mondam az én szüleim egy forintal nem támogattak, mégis tisztességben neveljük a gyereket.
2015. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Abból a pénzből, amit én keresek majd esetleg meg a barátom, meg tudjuk venni a dolgok nagy részét. És ha egyszer rendesen fogok dolgozni, akkor vissza tudom fizetni a szüleimnek. És majd ha olyan idősek lesznek, akkor én fogom fizetni az ő pelenkájukat..:)
2015. ápr. 9. 15:46
 23/40 anonim ***** válasza:
Már biztos, hogy terhes vagy?
2015. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
MInt korábban írtam: holnap reggel csinálom meg a tesztet, de szerintem valószínű.
2015. ápr. 9. 16:01
 25/40 anonim ***** válasza:
63%
Ó, én 1 éven keresztül, míg a babaprojekten voltunk, minden hónapban valószínűre mondtam, hogy terhes vagyok. Sokszor késett is, és tüneteket is produkáltam, mégse lett pozitív a teszt. Tényleg ráérsz a tervekkel, míg be nem bizonyosodik.
2015. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
94%

Ahaaa...szóval a párodnak már van egy gyereke,akit már elhagyott és az anyját is!Szép!Nem lehetsz ennyire naív!!

Komolyan azt hiszed,hogy melletted fog maradni?Egy 16 éves kislány mellett?Hát az előzőt is otthagyta,meg a gyerekét is!

21 évesen 2 gyerekes apa lesz!Úgy látom a drága párodnak

dug.ni van esze,de védekezni nincs!

2015. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Szánalmas egy hely. Nem beszelek ugy az emberrel mint egy kutyával és 0%? Csak mert azt irtam hogy csináljon tesztet és beszéljen a szüleivel? Ide járok néha röhögni.

8-as voltam.

2015. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Dehogyis, félreértetted. Vagy csak én írtam rosszul. A szüleim elváltak, és az igazi apukámnak van még egy lánya, akit ismertem úgy 4 éves koráig, de azóta nem tartjuk a kapcsolatot. Az én barátomnak én voltam az első..nemhogy gyereke lenne...:)
2015. ápr. 9. 18:33
 29/40 A kérdező kommentje:
kihagytam egy "m" betűt véletlenül...azért volt félreértető.
2015. ápr. 9. 18:35
 30/40 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat,de tényleg félreérthető volt!

Reggel írj majd mi lett a teszt eredménye!!

2015. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!