Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvosnál átlag 45 perc...

Magánorvosnál átlag 45 perc várakozás normális?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az orvosomat, és meg is bízom benne, nála szeretnék szülni. Hiába kérek időpontot, előttem mindig 3-5 ember van, sokat kell várakozni. A legtöbben nem is terhesek, "sima" nőgyógyászati rendelésre jönnek. Nyilván kissé éfelfújom a dolgot a terhesség miatt, ilyenkor azt hiszem, előnnyel indulnék a nem terhesekkel szemben, ezért IS vagyok felhábrodva, lehet, alaptalanul. A többi várakozó sokszor ugyanazt az időpontot kapja, mint én vagy mások, és ezért érkezési sorrendben fogad minket az orvos. EZ normális? Vagy ti váltanátok csak ezért? Jelenleg egyébként 18 hetes terhes vagyok.
2015. ápr. 16. 08:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

:) nem, ennyiért nem váltanék!

Én úgy jártam,hogy aznap hívtak a rendelőből,hogy ne menjek,mert a dokinak szülést kell vezetnie...hát tudod, inkább velem is legyen ott a szülésen!

egy átlag vizsgálat, ha semmi bajom és kimarad vagy épp csúcsik, nem fog a világ összedőlni!

Várnom kell 45 percet? na bumm! 1 orvos sok páciens!

Tolenrancia!

2015. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy ennyi komment érkezik . Nem vagyok az a beolvasos típus, és érthető, ha néha becsúszik egy-egy csúszás. 3 hetente járok hozzá, eddig még gyakrabban kellett,mivel veszélyeztetett terhes vagyok. És sajnos jól felhuzom magam, amíg varakozom... tudom, hogy másnak nagyobb baja van, de sokszor az jár bennem, hogy kesesben vagyok az óvodából stb. És állandóan ez van, ez a hosszú várakozás. Úgy gondolom valahol, hogy mivel fizetek is a szolgaltatasert, valahol elvarhato a kisebb várakozási idő... szóval kétségeim támadtak, és kíváncsi voltam, más kismamák hogy vannak ezzel, mit gondolnak, ők mennyit várnak. Szívesen beszélnék közben más anyukakkal, ha lennének... 😩
2015. ápr. 16. 12:15
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor kérj úgy időpontot, hogy miután elhoztad az óvodából a másik gyerkőcöt, és nagymamára bízod addig, vagy biztos van valami megoldás, ha tudod, hogy legalább fél, 1 órát várnod kell. Nálunk a doki fél 2 kor kezdi meg a rendelést, és akár este 10 ig is bent van és fogad pácienst. Nem lehetne megoldani, hogy estére kapj/kérj időpontot? próbáld meg úgy kérni, hogy kalkuláld bele a várakozást, esetleges csúszást is. (Főleg, ha tudod, hogy az átlag 45 perc.)
2015. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egyébként meg visszatérve az eredeti kérdésedhez, pont hogy a magánorvos nem fog kiszórni pontosan a 10 perc lejárta után, hogy már másnak kell bemennie. Hanem alaposabban megvizsgál, odafigyel rád, ha kérdésed van felteheted és normálisan, részletesen elmagyarázza/tájékoztatást ad. Mit szólnál hozzá, hogy 15 perc után közölné, hogy öltözz fel, ennyi volt mert a Marika jön most már?

Én nem azért fizetek neki, hogy azonnal hívjon be amint belépek a rendelőbe, hanem pont ezért, mert ő alaposabb és nem dob ki úgy, hogy kb. meg sem vizsgál. Inkább várok fél órát egy rendes, alapos vizsgálatért/konzultációért, minthogy 5 perc után behívjanak, de kb. ennyit is töltsek bent mert megy az idő..

2015. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál is kell várni. Volt már , hogy 1 órát is vártunk de van hogy szinte azonnal (10 percen belül) sorra kerülünk. Gondolom, van olyan terhes nő akinek van millió hülye kérdése és csúszik a rendelés. Én nem sokat szoktam kérdezni, 1-2 rövidebb kérdés, szóval én biztosan nem tartom fel a sort.
2015. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te is írtad hogy több embernek adják ugyanazt az időpontot.Nem biztos akkor hogy a dokival van a baj.Miért nem kérdezel rá miért van ez?Lehet hogy csak egy inkompetens asszisztens miatt van.Ha meg a doki....akkor inkább nem mondok semmit.Várakoztatnak és még fizetsz is érte....
2015. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!