Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a magzati szívhanghallgatóval kapcsolatban? (Pl. Angelsounds)

Figyelt kérdés
Most akarok venni, de nem tudom, hogy megéri-e? Tényleg megnyugtató? Könnyen megtalálod vele a szívhangot?
2010. febr. 21. 18:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Mi megvettük, számomra nagyon megnyugtató. Most vagyok a 24. hét elején, könnyedén megtalálom mindig a baba szívhangját. sokat olvasgattam róla, állítólag semmilyen veszélyt nem jelent a babára, de nem szabad túlzásba vinni! állítólag a babák nem szeretik. én egy héten 2-3szor hallgatom meg néhány másodpercre a szívhangot, mindig nagyon megnyugszom.én nem bántam meg, hogy megvettem. A legjobbakat nektek!
2010. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én többször elvetéltem. Az utolsó (sikeres!) terhességemnél vettem szívhangallgatót, és nagyon megnyugtató volt. Minden nap meghalgattam pár másodpercig. Először nehezebben ment, hogy megtaláljam, de utána már rögtön sikerült. Arra kell figyelni, hogy a kopogósabba hang a bab szívhanja, mert van egy suhogósabb is, ami a küldökzsinór lüktetése.
2010. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én kaptam a férjemtől. Nehezen jött össze a baba,majd a terhesség első 3. hónapjában feküdnöm kellett,így ráértem agyalni. Mikor már nagyon ideges voltam,akkor meghallgattuk a szívhangját,és megnyugtatott. Mostmár érzem a mocorgását,így kevesebbet használjuk,de ha nem olyan aktív egy nap,akkor elő szoktam venni.

Nekünk Angelsounds van.

A terhesség elején eléggé "lent" kell keresni a szívhangot,a szeméremcsont fölött próbálkozz,de mi mindig megtaláltuk...

20h km

2010. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én vettem bébésounds-ot,de utólag tudtam meg hogy csak a 7. hónaptól hallasz vele valamit,úgyhogy felesleges volt:-(.

Amit te írtál az jobb fajta.

2010. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!