Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 29hetes terhes...

Jelenleg 29hetes terhes vagyok és rendszeresen dohányzom! Sajnos ez napi 10-15szálat jelent! Tudom ez sokat árthat a picinek de nem sikerül leszokni! Milyen problémák merülhetnek fel a kicsi egészségi problémáját illetően?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 08:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt én is elszívtam egy-egy szálat. Persze utána jött a sírás, lelkiismeret furdalás, meg a sok gyümölcs, de utáltam érte magam, mégsem ment.Akárhányszor köhög a gyerekem, vagy beteg lesz, mindig az jut eszembe, hogy ez biztos miattam van, ha nem szívtam volna, talán nem köhögne, talán nem kapná el ezt vagy azt. Most a másodikat várom, az első pár hétben egy-egy szálat meggyújtottam, de el is dobtam. Már nem gyújtok rá.BAROMI NEHÉZ,DE mindent megér a gondolat, hogy esélyt adok a gyerekemnek arra, hogy egészséges legyen, viszont örökre utálni fogom magam azért, hogy ezt a másik gyerekem MIATTAM nem kaphatta meg!

Nehéz, de ha nem akarsz majd a 6-8-10-15 éves gyerekedre is ilyen lelkifurkával nézni, mikor köhint egyet, próbáld meg, kérlek!

2015. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj,nem lesz semmi baj. Ha nem tudsz leszokni ne erőltesd,cigizz nyugodtan,ne szègyelld magad,egyàltalàn nem szègyen.
2017. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Semmi,cigizz 1 dobozzal egy nap,akkor nyugodtabb leszel ès neked ès a babànak is jobb lesz. Egèszsège kivàlò lesz,de a cigit le ne tedd,soha,eszedbe ne jusson. Ha pedig szereted mindig füstölj,élvezd ès kèsőbb a gyermeked is elfogadja,hogy egy dohànyos anyuka vagy. A többiekkel ne foglalkozz,okos,ügyes nő vagy ès nem bűn a cigizès,sőt jò dolog.
2017. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!