Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok, pár...

22 hetes terhes vagyok, pár napja keveset mozog a babám és nem jelentkezik a megszokott időben, nem is "tornázik" ahogyan szokott mindig. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 08:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hàt nem rèmizgetès kèppen , de egy vizsgàlat sohasem àrt nekem 27 hetesen lustult be, narancslère, csokira ès Britnyre reagàlt, de az orvosom elkezdte figyelni szerencsère...

Lassult a mèhlepèny, àramlàsa, ès a koldokzsinór is lassan eltűnt, mèg 2hètig húztuk...

2015. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Épp megnyugodtam(volna...) persze a választ értékelem és értem,hogy nem rémisztgetésként írtad csak én meg túlságosan izgulok minden ilyen miatt.
2015. jún. 23. 11:52
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, hidd el àtèrzem, talà egy nyugodt pillanatom sem volt...lehet èpp be is vonzottam :(

De úgy gondolom jobb egy kis rànèzès mint baj..

Az esetek 99% persze semmi gond!!! Sok most a front is, de csak ott az az 1%is...

2015. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

remegésszerű mozgást én is sokszor érzek :D Mindig mondom, hogy biztos kuncog a kisfiam a hasamba..

Védőnő azt mondta, fordul a baba, azt érezni ilyenkor :)


22 hetes kismama.

2015. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

na, előző vagyok a 22 hetes kismama.

ha van kedved, dumálhatunk privátba, ha már egy idősek vagyunk, akkor talán egymást is megtudjuk nyugtatni, ha van valami "változás"vagy a baba olyat csinál, amit eddig nem.szerintem ez többet érne, mint a neten olvasgatás. én is izgulós fajta vagyok egyébként , csak most éppen nyugodtabb hangulatban vagyok.

Ez a remegés teljesen normális :)

2015. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

En meg a 25 hetes vagyok :)

Nem szabad mindig a rosszra gondolni, ezt magamnak is mondom, mert tenyleg bevonza az ember. Ezt szoktam hallgatni, ha rosszabb paszban vagyok: https://www.youtube.com/watch?v=er5e_pQnM1E

2015. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!