Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák,...

Terhességi cukros kismamák, ki mennyit hízott a diéta előtt, és a diéta tartása alatt?

Figyelt kérdés

Mennyire igaz az, hogy a diéta alatt a magzat elveszi a szükséges dolgokat magának, és nem lesz semmi gond, szépen fejlődni fog?

7,6 lett a terhelt cukrom, és 180 g-os diétára fogtak, de már fogytam majdnem 1 kg-t másfél hét alatt. (előtte a 25 hétben is csak 4 kg-t híztam), épp ezért aggódok kicsit. A doki szerint nem gond... Féltem a kicsi manómat, olyan nehezen jött össze :(



2015. jún. 24. 09:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen kezdem úgy érezni, hogy nálam is bebizonyítja magát a mondás. Reggel is jó eredményem volt, pedig éjjel muszáj volt csipegetnem kicsit, mert nagyon éhes voltam.
2015. jún. 25. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!