Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étvágytalanság terhesen?

Étvágytalanság terhesen?

Figyelt kérdés

7 hetes várandós vagyok. Mindenhol azt olvasom, hogy milyen kívánósak a kismamák és mennyit bírnak enni! Na én több hete az ételre rá sem bírok nézni. Úgy kell magamba erőszakolni valamit. Pedig nincs hányás, csak néha émelygek mégsem kívánom az ételeket. Ha ránézek akkor kavarodik fel a gyomrom.

Normális ez? Más is van így ezzel?


2010. márc. 4. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. én a 8. hétben vagyok. velem is ez van. egy hét alatt fogytam 2 kg-ot. a védőnpm nem örült, de ez van. nem birok semmit enni, ugy préselem le magamba a kaját mert tudom h kell. de az első gyerekkel is fogytam az első 3 hónapban. ráadásul hányok is napi egyszer átlagban. ez van, de remélem h az első trimeszter végére most is vége lesz ennek.
2010. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van mert a szaglásod kifinomultabb és már a szagok és illatok érzésére sem vagy képes enni mivel eltelítődsz velük..el fog múlni..és gratulálok a babához
2010. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 21. hétig voltam étvágytalan. Csak épp azért ettem, hogy ne haljak éhen. :) Fogytam is 5 kg-ot.

Azóta sem vagyok kívánós, de legalább már nem erőltetés kérdése a kajaügy. Napi 3-szor tudok enni, esetleg plussz kis gyümölcs vagy joghurt.

De olyan még nem volt, hogy megkívántam volna valamit, hogy nekem az most rögtön kell...

A napi egy főtt kajára azért törekedj! És szedj vitamint!

27 hetes kismama

2010. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a végén a kilencedik hónapban voltam étvágytalan, addig ettem mindent, ami jól esett. Szülni is úgy mentem, hogy reggel bírtam enni 1 szelet vajas kenyeret, a férjem meg csodálkozozz, hogy honnan volt erőm a szüléshez (éjjel szültem)

Én nem voltam kívánós, de voltak napok nekem is az elején, hogy nem tudtam enni, de erőszakolni sem szabad magadba a kaját!! Így megundorodsz mindentől! Tényleg ami legelőször eszedbe jut, hogy megennéd, legyen az egy szelet torta, akkor azt edd, de ne erőszakold a kaját, mert azzal csak ártasz.

Kellemes babavárást!:)

5hónapos baba anyukája

2010. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
33 hetes vagyok, az elejen nem voltam kivanos, sot ehes sem. Alig hiztam, aztan farkas ehes lettem 4 honaposan, azota 20 kg jott fel ram, de legalabb aranyosan:)
2010. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok és amikor a szülésre gondolok akkor rendszerint elmegy étvágyam annyira izgulok:-))))
2010. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!