Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogyan mondjam...

Szerintetek hogyan mondjam meg a szūleimnek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
21éves vagyok,egyetemre járok,de ebben a félévben passziváltam,mert elköltöztem otthonról.A költözés oka;anyukámnak nem volt szimpatikus a barátom-messze lak8k tőlem,szerinte nem szeret eléggé.Teszem hozzá alig ismerte,mikor nálunk volt az egész idő arról szólt,hogy kérdezgette mindenről,ami egy szintig nem is baj,viszont utána már zavaró!Lényeg,hohy elegem lett,elköltöztem.Jól megvagyunk,jön a baba,viszont rettegek az újabb vita miatt,hogy mit fog szólni a terhességemhez és esküvőt is tervezünk.A költözésemnél is hónapokig tartó vita volt,miért nem mondtam,hogy ennyire komoly a dolog stb.A válasz erre,azért,mert bármit mondok neki abból csak a vita van:nem lesz így diplomám,nem lesz belőlem senki,mert egy ilyen emberrel vagyok.Aki hozzáteszem:dolgozik,és miattam mindenre elszánt,támogat.A probléma egyszerűen érthetetlen,hogy miért utálja anyukám a barátomat és miért ordít minden miatt?

2015. júl. 16. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Először beavatom telefonon,aztán úgyis megyek haza pár hét múlva és neki kell majd annyi idő,hogy ne idegbetegen fogadjon.Aztán meg mielőtt személyesen bármit is mondhatnék már látná.
2015. júl. 16. 18:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem fogd kézen a barátod (leendő vőlegényed,férjed) és jelentsétek be személyesen. Legyen annyi erő benned, hogy szemtől szembe elmondod..

Figyelj anyu, szeretjük egymást,jól megvagyunk, babát várok, és szeretném ha a viták ellenére az életünk..és az élete része lennél..

Ha nem megértő, akkor meg hagyjátok ott egy kicsit, pár nap múlva úgy is keresni fog, mert Ő csak neked akar jót, de azt el is felejti, hogy neked ez pont tökéletes..

2015. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2015. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elsőre kiakadás-nem is, inkább csalódottság,hogy mi lesz a sulival és még fiatal vagyok.Másnap meg már minden rendben volt.
2015. júl. 22. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!