Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg létezik rejtett...

Tényleg létezik rejtett terhesség?

Figyelt kérdés
Olvastam interneten hogy van olyan, hogy az anyuka, nem tudja hogy terhes. Volt esetleg valaki ismerősei között ilyen? Mesélnétek róla?
2015. júl. 23. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne :)
2015. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jo kerdes :-)
2015. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Férjemet csak abortusz-szökevénynek becézzük, mert az anyja 4-5 hónapos terhesen jött rá, hogy terhes és már késő volt a abortuszhoz.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy anyósom már akkor is a 158 cm/95-100 kg tartományban mozgott. A terhesség akkor derült ki, amikor a férjem magzatként megmozdult.

2015. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Anya eus dolgozó. Nemrég 2 eset történt, hogy alhasi fajdalmakkal hasi uh készült de már majdnem keszitettek a mutot mert azt hittel vakbel meg mittudoménmi. Állítólag egyikük sem tudta hogy terhes. Egyikük sem volt sovány, sőt. Anya szerint tényleg elbujt a baba bennük. A zsír magyarazhatja azt is, hogy nem érzik a magzatmozgast. Egyébként mind a két lány kiskorú volt. Anyáéknak kérdés, hogy valóban nem tudták-e vagy csak ezt mondták, hogy nem tudták. Mindkét baba bent maradt egyébként a kórházban. Náluk kérdés, hogy volt-e menzesz végig a 9 hónap alatt. Elméletileg ez lehetséges, ha pedig ennyire szerencsétlenül jön össze minden, akkor igaz minimális eséllyel de elképzelhető, hogy ilyen létezik.

De átlagos alkatú nőknél nem hiszem el..

2015. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy szülési fájdalmakkal mentek kórházba. És nem voltak a babák újszülöttek szóval min 36 hetes terhesség.
2015. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Két ilyen ismerősöm is van, mindkettő ráadásul a harmadik terhességét nem vette észre, és egyikük sem vékony. Egyiküknek a szoptatás abbahagyása után nem tért vissza a menstruációja. Mikor kiderült, már 20 hetes terhes volt, mellső fali méhlepény miatt nem érezte korábban a magzatmozgást. Másikuk egész terhesség alatt menstruált, mikor rájött hogy terhes, már nem lehetett elvetetni.
2015. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudok ilyet az ismerősi körömben, de számomra nonszensz, hogy csak a legvégén szerez róla tudomást valaki. Értem én, hogy egyénenként eltérő tünetek jelentkezhetnek vagy éppen nem mindenki ciklusa szabályos, de hogy semmi ne legyen gyanús... Vérzés kimaradás, görcsök, rosszullét, puffadás, folyás, gyomorégés, gyakoribb vizelési inger, de legfőképpen a baba mozgása...
2015. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, mindkettő vékony (6-os).
2015. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van egy ismerosom. Na o vegig szedte a fog.gatlot, es megjott neki a verzese is. Atlagos testalkatu, akkor tudta meg h babat var amikor bement alhasi fajdalommal es megszult.
2015. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

9-es

És az átlagos testalkaton nem látszódott, hogy nő a has? Nem érzett magzatmozgást?

Nekem a gyerek sokszor úgy szétrúgta az oldalamat, hogy feljajdultam, nem beszélve arról, hogyan eldeformálódott a hasam sokszor.

2015. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!