Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg létezik rejtett...

Tényleg létezik rejtett terhesség?

Figyelt kérdés
Olvastam interneten hogy van olyan, hogy az anyuka, nem tudja hogy terhes. Volt esetleg valaki ismerősei között ilyen? Mesélnétek róla?
2015. júl. 23. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajat bevallasa szerint nem. Pocakja pedig valoban nem volt. Megis 3kilo feletti babaja lett.
2015. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kolléganőm lánya tudta meg a napokban hogy 22hetes terhes,a tesztek negativak voltak,a havijárol nincs infóm,de biztos hogy nem eltitkolt terhesség mert házasságban él :)
2015. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10-esnek: nem mindenkinek lesz hatalmas hasa terhesen. Nekem mindkét terhességemnél olyan kicsi (volt), hogy kb. a hetedik hónapig a kutya nem vette észre. Most a másodiknál a 23. hétben vagyok, és sok ismerősnek - aki nap mint nap lát - csak most esett le,hogy terhes vagyok amikor felraktam a 4D ultrahang képet a FB-ra.:-) Pedig átlagos (de inkább vékony) alkat vagyok.


Amúgy én egy lányt ismertem, 15 éves volt, versenyszerűen sportolt, így vékonyka volt. Egyszer csak bevitték a kórházba, mert erős görcsei voltak. Anyukája rohant be hozzá, mert azt gondolta, vakbéllel fogják műteni. Aztán nagyott nézett, amikor a kezébe nyomták a gyönyörű, időre szültetett 3 kg-os unokáját.:-)

2015. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kb. 11:15-től kezdődik a második történet.

A lánynak második terhessége volt. Az elsővel látványos hasa volt, a másodikkal alig hízott és azt se kifejezetten hasra, pedig vékony alkat volt. Óvszerrel védekeztek, a vérzése nem maradt ki teljesen, bár pecsételésre változott, de az orvosa korábban azt mondta, hogy normális, ha szülés után megváltozik. A WC-n szülte meg saját maga, a párja és annak családjának legnagyobb döbbenetére a gyereket.

[link]

2015. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!