Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hetes vagyok és 1ujjnyira...

39hetes vagyok és 1ujjnyira nyitott. Lehet szexszelni még? A doki nem tiltott el. nem lehet baj? Nem ajánlatos már ilyenkor ugy "benyomni"? én amugy félek. De a párom is

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

haaat azt mondjak a terheseg elejen es a vegen nem ajanlott a sexeles! en ugy tudom hogy a terheseg vege fele amibe te is vagy megindithassa a szulest, dee ez megint nem biztos en a helyedbe mar nem csinalnam!

konnyu problema mentes szulest kivanok sok sikert!!! es jo babazast:))

15 honapos kislany anyucija:)

2008. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha eleve aggodalmad van , minek még joban stresszelni magad?

Még esetleg ronthat a továbi szexuális életeden.

Egyébként tiszta körülmények közt nem lehet gond, mert arra kell figyelni, hogy ne most fertőződj be.

Ha mindhárom méhszájrész nyitvavan, akkor már nem ajánlott, de elég ha csak a hüvely fertőződik, mert a szüléskor ugye ott jön át a védtelen gyermeked!

Plusz tényleg beindíthatja a szülést..jól gondold meg.

2008. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

39 hetesen már nem mindegy,hogy megindítja vagy sem?

Inkább a fertőzésektől tartanék,ha nyitott vagy,esetleg gumival v.csak orálisan kényeztessétek egymást!

2008. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinem ezt az egy hetet már ki lehet bírni szex nélkül is.
2008. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!