Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a félelmeim ellen?...

Mit tegyek a félelmeim ellen? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Olvastam itt hogy van akinek elhal a babája és azt is csak a doki tudja észrevenni. És van akinek meg felszívódott a babája. Van akinek a petezsák is és van akinek az embrió. Volt aki azt írta hogy felszívódni csak 6-7.hétig tud, azaz amíg nincs szívmozgás (gondolom). De egyik sem jár vérzéssel?

Olyan rossz ilyeneket olvasni, mert ilyenkor elkap a frász. Én már 2 vetélésen vagyok túl (azt legalább észrevenni), és most úgy néz ki ismét babát várok. De tele vagyok aggodalommal, hisz ha nem vérzek az jó de ettől még ilyen veszély is fennáll. Mennyi az esélyem hogy ez a csöppség vére megmarad? Dokihoz majd 2 hét múlva tervezem, mert csak 1 hete késik. Normális hogy már nem boldogan hanem parázva fogadtam a pozitív tesztet? Már egy éve próbálkozunk. Lassan feladom.


2008. szept. 5. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvasgass és ne foglalkozz semmivel! Tényleg! Neked/nektek nem tesz jót. Akinek elhal a babája az rendszerint azért van, mert nem lett volna egészséges vagy nem tudott kifejlődni vmi fontos része. Ez előfordul, de emiatt ne parázz mindig , mert nem jó ha csak erre gondolsz. Próbáld elterelni a figyelmedet, és mással foglalkozni.
2008. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális az aggodalmad, hiszen már kétgszer átélted a rosszat...

De ha túl sokat parázol miatta, ugye tudod, hogy az is árt?

Van már pozitív teszted?

Én csak azt tudom, mit tennék, ha a helyedben lennék: azonnal felkeresnék egy jó orvost a teszt birtokában, elmondanám neki az eddigi sajnálatos eseményeket és meghallgatnám az ő tanácsait. Mert egy orvos hiszem, hogy jobban tud segíteni abban, hogy ez a pindúr megmaradhasson. Mi max "csak" tapasztalatot, véleményt, lelki támaszt tudunk nyújtani...

Nagyon drukkolok neked!!

2008. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos az egész terhesség alatt történhet bármi sőt a szülés alatt is meghalhat a baba (tv-be most is volt erről egy család meghalt a babájuk) de a remény hal meg utoljára. Gondolom, hogy neked még nehezebb mert már volt 2 vetélésed. Én is nagyon félek mi első babánkat várjuk. Imátkozom, hogy ne legyen baj.

Vigyázz magatokra szorítok értetek!

12 hetes kismama

2008. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem túl sokat aggodsz!!!én is sajnos elvesztettem egy magzatomat a mult éven de azota 25-hetes mama vagyok.Nekem is voltak kétejeim de a férjem megnyugtatot és jol vagyunk mind a ketten.Pihenj sokat ne emelgess nehezeket én drukkolok neketek,ja és sose ad fel.
2008. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 2 és fél évig vártuk a csodát, nekem nem volt vetélésem, sem elhalt terhességem, viszont nem is jött össze eddig egyszer sem. A házasságom majdnem ráment, belebetegedtem, hogy nem sikerül, valószínűleg egy idő után már ezért nem is sikerült :( Ezekkel csak azt akarom mondani, hogy a gondolatnak tényleg van teremtő ereje, úgyhogy pozitív gondolatokkal kell tele lenned!!! Beszélgess már most a babáddal, vagy csak úgy a nagy világba, gondold azt, hogy növekszik benned egészségesen és fejlődik, babásodik :), valamiért titeket választott, ne üldözd el a félelmeiddel! Gondolom, hogy nehéz, én is megijedek, mikor szörnyűséget olvasok, de veletek most másképp lesz! Érezd, hogy most másképp lesz!! Nagyon szorítok!

20 hetes kismami :)

2008. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Hétfőn megyek egy nagyon jó magánorvoshoz. Hála égnek eddig nem jött meg, pozitív tesztem van. Próbálok pihenni és arra gondolni hogy most minden rendben lesz! De azért félek.

Sok boldogságot!

2008. szept. 5. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj!

Igaza van az előttem szólónak! A gondolatoknak teremtő ereje van. A félelem további rossz érzéseket generál!

Nekem is volt már két vetélésem, tudom mit érzel....

Most 22 hetes a babám, pedig rengeteg gond volt az elején. Magas tarkóredőt mértek. Volt, aki azt tanácsolta vetessem el míg nem késő, mert egy beteg baba tönkre tehet mindent. Nem vetettem el. Folyton arra gondoltam, hogy minden rendben lesz, láttam magam előtt ahogy egészségesen fejlődik, elneveztük és sokat beszélünk hozzá, az egész család. Tudnia kell , hogy nagyon várjuk és szeretjük. Nagyon furcsa álmaim is voltak. ... és mi történt? A 18. heti uh-on minden rendben volt, egészséges kislány!!!

Érzem a szoros köteléket köztünk. És nem törődök a rossz érzésekkel. Nem mondom, hogy nem jönnek, de olyankor gyorsan a pocakomra teszem a kezem és csak jó dolgokra gondolok!!!!

Gondolkozz pozitívan! És akkor higgy nekem, minden rendben lesz!

Ne félj örülni!

Én is drukkolok Nektek!

2008. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mostanában gyakran vérzik az orrom. Van mikor csak úgy magától elered.Szerencsére hamar el is áll. Ez is a terhesség velejárója? 19. hetes kismama
2008. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok. Bocsi, ezt nem ide szántam!

De olvasva a problémádat, tényleg ne aggódd túl!

2008. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az orrvérzés is a terhesség velejárója.
2008. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!