Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a félelmeim ellen?...

Mit tegyek a félelmeim ellen? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Olvastam itt hogy van akinek elhal a babája és azt is csak a doki tudja észrevenni. És van akinek meg felszívódott a babája. Van akinek a petezsák is és van akinek az embrió. Volt aki azt írta hogy felszívódni csak 6-7.hétig tud, azaz amíg nincs szívmozgás (gondolom). De egyik sem jár vérzéssel?

Olyan rossz ilyeneket olvasni, mert ilyenkor elkap a frász. Én már 2 vetélésen vagyok túl (azt legalább észrevenni), és most úgy néz ki ismét babát várok. De tele vagyok aggodalommal, hisz ha nem vérzek az jó de ettől még ilyen veszély is fennáll. Mennyi az esélyem hogy ez a csöppség vére megmarad? Dokihoz majd 2 hét múlva tervezem, mert csak 1 hete késik. Normális hogy már nem boldogan hanem parázva fogadtam a pozitív tesztet? Már egy éve próbálkozunk. Lassan feladom.


2008. szept. 5. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj el a dokihoz, vigyél magaddal minden papírt, mutasd meg a dokinak, neki fontos nagyon a kórtörténeted! Ha megvizsgál és mindent rendben talál, majd kicsit megnyugszol! Lehet, hogy javasolni fogja, hogy írasd ki magad, pihenj többet, főleg mert már 2x elveszítetted a babádat! A lényeg az, hogy ne aggódj, ne olvass inkább rémtörténeteket! Ezt nekem is javasolták, mivel én is parás vagyok! A pozítív gondolatokat vedd elő! Próbáld elképzelni milyen lesz majd, milyen lesz az életetek! Simizd a pocid, beszélgess vele! én is szoktam, igaz magamba!! Lehet, hogy sokaknak nem tünik ez normálisnak, de nekem jó érzés, én úgy gondolom, hogy a babóm is érzi! 6 hetes vagyok.
2008. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!