Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5-6 hetesek, akik még az...

4-5-6 hetesek, akik még az elején vannak, hogy telik a napotok? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Én 5 hetes babás vagyok és nem igazán tudom mit csináljak itthon. Kimenni nem nagyon kellen, mert nagyon meleg van. Egyéb ötletek?
2015. aug. 14. 12:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam, így nem volt ilyen gondom, hogy nem tudok mit kezdeni magammal. :)
2015. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Bőven dolgoztam még, úgyhogy nekem sem volt ilyen gondom.

Netezz, nézz sorozatot, filmeket, rendezd a lakást, olvass.

2015. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk leköt a 21 hónapos lányom, de vele mesézünk, olvasok neki, játszunk. Ki csak 6 után megyünk ebben a melegben.
2015. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy terhes vagy, vagy hogy ennyi hetes a gyerek? Ha terhes vagy, akkor mehet minden ugyanúgy, hasad sem lesz még hónapokig, ha nem vagy rosszul, akkor mindent ugyanúgy érdemes csinálni ahogyan szoktad.
2015. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam. Ez a lehetőség nem merült fel nálad? Márcsak a juttatások miatt sem lenne mindegy.
2015. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Igaz, én pont 3 éve voltam ennyi idős terhes, de semmit nem csináltam másképp, mint pl 2 hónappal korábban. Dolgoztam, otthon meg az otthoni teendőket csináltam.

Miért kellene bármit is másképp csinálni???


Utolsó: ha hosszú már a munkaviszonya, akkor tök mindegy a juttatások szempontjából, hogy dolgozik, vagy otthon csücsül terhesség idején táppénzen.

2015. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A helyzte a kövezkező, mivel a német törvények nem engedik a kismamákat dolgozni, így a dolgozni járni kérdés megoldva. Szigorúan tilos itt várandósoknak dolgozni egyébként és incs akkora lakásom sem, hogy órákat vagyen igénybe az otthoni munkálkodás. Igen a terhességre gondoltam, egyébként azt olvastam pár helyen, hogy a második baba előbb látszik meg, de igen, még így is korai. Rosszul annyira nem vagyok, viszont fel vagyok nagyon fújódva.
2015. aug. 14. 12:49
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet Nemetorszagban terhesen dolgozni???? Ezen most nagyon meglepodtem. Soha nem hallottam meg ilyet...

Igy tenyleg uncsi lehet. El sem tudnam kepzelni, hogy 9 honapig ne csinaljak "semmit"!

2015. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Varrj, köss, süss, főzz.

Vagy netezz, olvass HASZNOS cikkeket, hogy felkészülhess a terhességre, szülésre.

2015. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igen, van ilyen hogy nem lehet dolgozni terhesen, mert a munkáltatók nem vállaják a felelősséget, hogy bármi baja lehet a babának illetve neked.

Nem azt mondom, hogy mindent tudok a várandóségról, de azért nem jelent nekem újdonságot a várandóság. :)

2015. aug. 14. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!