Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5-6 hetesek, akik még az...

4-5-6 hetesek, akik még az elején vannak, hogy telik a napotok? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Én 5 hetes babás vagyok és nem igazán tudom mit csináljak itthon. Kimenni nem nagyon kellen, mert nagyon meleg van. Egyéb ötletek?
2015. aug. 14. 12:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan eset amikor nem dolgozhatsz, vegyszerekkel, nehéz fizikai munka, stb., de az biztos, hogy ha kint vagy külföldön és gondolom pénzt akarsz keresni akkor keresel olyan munkát, amit lehet csinálni, mert rengeteg ilyen van. Ha semmi munka nincs, szerintem akkor is fel tudja találni magát az ember, meg lehet tanulni németül pl., főzés, olvasás, stb.
2015. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ott a pont!


Mivel nehéz fizikai munkát végzek/végeztem és igen gyári munkás voltam/vagyok, igy a munkakörülmények nem tették lehetővé a munka folytatását.

A főzés és olvasás nagyon praktikus dolog, mivel minkettőt szeretem, ezért megvan mivel foglaljam el magam! :)

2015. aug. 15. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!