Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van terhesseg 8. heteben...

Miert van terhesseg 8. heteben az icipici barnazas?

Figyelt kérdés
Eppen ma tapasztalom azt, h. icipici barnazas van a fehernemun pontosan a 8. heten. Ez mitol lehet?

2015. szept. 3. 16:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kérlek, menj orvoshoz!!!
2015. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi h. irsz, de szerinted mi lehet a baj? Csak icike picike van, es semmim nem faj. Izgulok, es a gy. k. et bujom most eppen, ahol olvasom nehany kismamanal ez elofordul a 6. es 8. het kornyeken.
2015. szept. 3. 16:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet, sajnos nem vagyok orvos:( lehet, hogy ártalmatlan, lehet, h prog.hiány, vagy lehet, hogy baj van, de ezt csak uh tudja kideríteni. Én mikor múltkor véreztem, fél nap után mentem orvoshoz, és bár élt a magzat, de nálam nem volt jó jel a vérzés, mert 4 nappal később elvetéltem.

Vannak terhestüneteid?

2015. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
progihiány lehet, kapsz rá Utrogestant, menj be a korházba, MOST!
2015. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt.És utrogestant írt fel az orvos!hematómám volt.Ami már 12 héten eltűnt.
2015. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Megegyszer koszi h. itt vagy es irsz, sajnalom ami tortent veled,de kivanom hamarosan megint osszejojjon a babA NEKTEK. Nekem 8 hete a mensi elotti napokban volt vizszeru folyasom 3 napig, olyan mintha bepisiltem volna, akkor mar gondoltam baba van, mert nem szokott vizes folyas lenni sosem nekem. Azota az elso hetekben ereztem nagyon faradekonysagot, mindig csak aludtam volna, es sokat ettem. Az 5. hettol tobbszor szedulest ereztem munkahelyen es utcan is, olyat ereztem mintha osszesnek. Mostanaban pedig a labaim majd leszakadnak mar reggel 7 kor, amikor meg csak dolgozni megyek. Nem ertem mi lehet a gond most, annyira ideges vagyok mar.
2015. szept. 3. 16:47
 7/20 A kérdező kommentje:
De mitol lehet a progi hiany?
2015. szept. 3. 16:48
 8/20 anonim ***** válasza:

nekem is volt barnázás picit ebben az időszakban,egyből orvoshoz mentem,de nekem a hormonok miatt volt.

sok pihenés kellett

12.hétre teljesen elmúlt.

menj Te is orvoshoz minnél hamarabb mert nem vagyunk egyformák és legalább nem idegeskedsz.Boldog Baba várást.

18 hkm.

2015. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Köszi, azóta már összejött a baba, most 9 hetes vagyok, és minden "áldásos" tünetét "élvezem" 😃 vagyis szenvedek, mint egy partra vetett hal. Hányás, hányinger stb.

De tényleg menj dokihoz, nehogy baj legyen!

2015. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez tényleg nem ilyen itt kérdezek kategória. Nekem is volt 6 hetesen, egy óra múlva az orvosi rendelőben voltam, kaptam progeszteront. Kérdezed mitől lehet progihiány.. kb 12 hetesen a méhlepény átveszi a progeszteron termelését a sárgatesttől. Normális esetben ez így zajlik, miután a sárgatest feleslegessé válik, felszívódik. De sajnos előfordul, hogy sokkal hamarabb megadja magát, mint ahogy a méhlepény érett lenne rá, hogy termelje. Ilyenkor gyógyszeresen kell pótolni, különben elmegy a baba.

Szorítok, hogy minden rendben legyen dokinál!

2015. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!