Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van terhesseg 8. heteben...

Miert van terhesseg 8. heteben az icipici barnazas?

Figyelt kérdés
Eppen ma tapasztalom azt, h. icipici barnazas van a fehernemun pontosan a 8. heten. Ez mitol lehet?

2015. szept. 3. 16:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mitől lehet vérzés? mitől lehet progihiány? Az ég áldjon meg, ne kérdezősködj már annyit, hanem fogd magad és menj! És majd az orvoshtól megkérdezed. Nem az a lényeg most hogy mitől van, hanem hogy ne veszélyeztesse a baba életét. Nyomás!
2015. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon koszonom h. velem vagytok es jo tanacsokkal lattok el, de orvoshoz csak holnap tudok menni. Mar nem is tudom mire gondoljak, ma delutantol van ez az icipice barnazas es most pedig nenregen lattam picurka piros szinu verzes is van. Mindketto nagyon minimalis. Mit tegyek ma este, nem tudom.
2015. szept. 3. 19:31
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha már friss, piros vér ürül, az bizony nagyon nem jó!

Kérlek szépen, ülj kocsiba, kérj meg szomszédot, hívj taxit, de menj be a legközelebbi kórház nőgyógyászati ügyeletére!

Nem értelek, miért nem mentél rögtön dokihoz? Fél öt óta ülsz a gyik előtt és a kommenteket olvasva reménykedsz?

2015. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni a sürgősségire? Kórház v ügyelet? Tènyleg fontos lenne... Mi van, ha holnap már késő lesz? :( vagy annyira nem szeretnéd a babàt?
2015. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megmondom mit tegyél : azonnal a kórház szülészet-nőgyógyászati osztálya!!!!!!!
2015. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jezusom, menj mar korhazba!!!! Lehet, hogy most vetelsz el, te meg itt udvariaskodsz a valaszolokkal. Mar az elejen a korhazba kellett volna menni, neked nem mondta el a doki, vagy a vedono, hogy barnazas, verzes eseten azonnal orvos?????
2015. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Remelem bementel.

Napi tobb ilyen kerdes is van.


A terhesseg barmelyik szakaszaban elofordulo verzes abnormalis ( piros, barna rozsaszin, mindegy) es AZONNAL korhazba KELL menni !!'

2015. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Ditta323 ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Remélem voltál és semmi gond!
2015. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy ma bemész! :)

Írj majd, hogy mi volt, kérdező!

2015. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, én áprilisban igy veszitettem el egy babámat, elkeztem vérezni, azonnal bementem az ügyeletre, kaptam utrot, pár nap múlva vissza,mentem mert nem múlt el a vérzés (barnázás), kaptam injekciót, 4 nap múlva elvetéletm... Most ismét 5+2 hetes kismama vagyok :)
2015. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!