Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti éreztétek már meg hogy mi...

Ti éreztétek már meg hogy mi lesz a babátok neme?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, és az esetek 50%-ában igazunk is volt.
2015. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

7+5 hetes terhes vagyok, eddig 2x álmodtam a babával kapcsolatban, mindkétszer kislányom volt.

Tuti fiam lesz. :D

2015. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, az egyik bejött. Kb 12 hetesen azt éreztem, hogy lány lesz. Aztán pár héttel később meg azt, hogy fiú lesz. :D Az egyik bejött. (Egyébként az utóbbi de ez véletlen)
2015. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megalmodtam a kislanyt, pontosan ereztem is, h lany lesz.

Fiut szultem😊

2015. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én csak annyit tudtam, hogy mást nem tudok elképzelni.

az apja fog jönni kicsiben :D a pozi teszt után ezt úgy ki is jelentettem neki.

aztán a dokik be is igazolták már jó korán.

de azért a 3.trimeszterben mégiscsak próbáltam beleélni kicsit magam, mi lenne ha mégsem ő lenne, már csak a lelkiismeretfurdalás miatt is, hogy milyen csúnya dolog már, hogy "ilyenre" vágyom, "amolyan" meg nem lenne jó...? és helyre tettem a lelkem és aztán megérkezett az apja kicsiben :) a hasonlóság is nagy :)


plusz sokminden megvalósult még (ahogy jó dolgok, úgy rosszabb is, és mindet "beképzeltem" már terhesség alatt)


nekem életemben egyszer volt megérzésem, azt álomban kaptam, el sem akartam hinni, annyira abszurdnak tűnt, és még aznap beigazolódott. ilyen, terhesen nem volt.

2015. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az elsőnél nagyon fiút akartunk, fiút is vártunk. A kh-ba menet hirtelen belémvágott vmi, mondom a férjemnek ,hogy ne csak Anna legyen, mint amiben kiegyeztünk, legyen Tünde is, Anna Tünde. kiröhögött, hogy minek vacilálok lánynéven amikor úgyis fiú lesz. Lány lett.


a másodiknál koraterhesen volt egy hátborzongató álmom, a karomban volt egy 1 év alatti fiúcska, egyszercsak felnézett rám nagy komolyan, mélyen a szemembe bámult és kellemes orgánumú, mély férfihangon közölte, hogy "kűzdj értem!" úgy megijedtem, hogy azonnal felébredtem.Halálos bizonyossággal t udtam, hogy ő szólt hozzám. CSak fiús holmival készültem, lányéven nem is gondolkoztam stb. Kb 9 hós korára totál úgy is nézett ki, mint álmomban. ugyanazok a vonások, haj, szemek... és nagyon mély hangja volt már picinek is.

már 5,5 éves. :)

2015. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első babánál biztos voltam benne, hogy lány érkezik. Igazam is lett :)


Most szerintem kisfiú jön. Talán majd 14-én megmutatja mije van :D

2015. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) én teljes mértékben kislányt érzek... mindenki azt mondja fiú lesz ugy is.. de már az eleje óta azt érzem... de amég nem voltam várandós addig fiút szerettem volna... de a megérzésem teljesen egy kislány felé hajt.. :) :) 15hetes kismama. :)
2015. szept. 5. 08:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nalam is az volt hpgy egyszeruen nem tudtam a masikat elkepzelni teljesen abba voltam hogy fiu, en is mar elkepzeltem az apjat kicsibe meg hogy miket csinalnak majd egyutt, es aztan bizonyossa is valt hogy kisfiu lesz. 😊
2015. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ránéztem a kétcsíkps tesztre és mondtam a férjemnek, hogy útban a kisfia.

Az ő megérzése lány volt, de mindig mondtam neki, hogy a karomat tűzbe merem tenni, hogy fiú, mert egyszerűen érzem.

Fiú lett. :)

2015. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!