Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida terhes vitamintól...

Gravida terhes vitamintól lehet hányinger, hányás?

Figyelt kérdés
10. hetes vagyok, és esténként kijön minden belőlem. Minden egyes nap, mindegy mit eszem, a gyomrom is készen van már! A dr. azt mondta ne szedjem. Volt aki nem szedett vitamint a terhesség alatt? Tapasztalatok???
2010. márc. 12. 16:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Mi még csak tervezzük a babát, de már pár hónapja szedtem a new chapter perfect prenatal vitamint, amit az iherbről rendeltem. Az égvilágon semmi bajom nem volt tőle, akár éhgyomorra, este vagy reggel vettem be. Most, hogy elfogyott gravidát vettem, és ezzel a tapasztalattal bevettem reggel egy kis szendó után. Pár perc múlva nem értettem mi bajom van, majdnem kidobtam a taccsot és már egy órája szédülök. Hány kismama gondolhatja, hogy ez csak terhességi tünet? Pedig csak a vitamintól vannak ennyire szarul. Szégyen. Soha többet nincs kedvem bevenni egy szemet sem belőle.
2023. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Alig veszem be a Gravidát, 20 percen belül szaladnom kell hányni. 12 hetes vagyok.

Rettenetes, mintha pezsegne a gyomrom tőle, utána mindent kihányok.

A MagneB6-tól vagy más gyógyszerektől semmi bajom.

nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!