Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 18 hetesen...

Tegnap voltam 18 hetesen magzatvíz vételen, mert alacsony lett /0.63/az AFP-m. Meddig kell feküdni utána?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, hordhatom oviba, vagy inkább bízzam másra?
2008. szept. 9. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nem mondták ott el? Én úgy tudom, hogy egy napot mindenképp fekvéssel kell tölteni, de utána még 2 hétig kell nagyon kímélned magad.
2008. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

0,63-ra elküldtek magzatvízvételre????Engem 0,52re nem küldtek el,és mint kiderült,csak korábban vették le a mintát és kész.

Amúgy én is úgy tudom,h legalább 24 óra szigorú fekvés,és utána is kímélő életmód egy hétig(legalább).Ma vigye más a kislegényt,de holnap már lesétálhatsz vele.

2008. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem chorionboly biopsziát csináltak és utána saját lábamon mentem a kórterembe, ott feküdtünk pár órát és délután már mehettünk is haza. Feküdni nem kellett utána csak kíméli kicsit magunkat. Nem szabadott 2 hétig nehezet emelni, cipekedni és házasélet élni.
2008. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hete voltam magzatvíz vételen akkor voltam 20 hetes.Én 2 napig szigoruan feküdtem csak ha a melékhelységbe mentem akkor keltem fel.Nem akartam rizikóztatni nekem is van egy 3 ésfél éves kis lányom nekem a férjem vete át az irányítást szabadságon volt.
2008. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem amikor nekem csinálták, 3 napig csak pisilni szabad fel kelni, aztán még 3 hétig semmi szex, emelgetés és nehéz fizikai munka.Nekem még ajánlották a magnézium szedését.

32 hetes kismama

2008. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdzhetem h hol voltál magzatvízvételen?Nekem 0.61 lett az Afp-m.Kiváncsi lennék h ezzel engem is elküldenek?
2008. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Debrecenben a Klinikán voltam. A védőnő azt mondta, hogy nem fognak ilyen értékkel csinálni semmit sem velem, de az orvos mást mondott.
2008. szept. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!