Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros szerintetek a mellbimbót...

Káros szerintetek a mellbimbótapasz terhesen?

Figyelt kérdés

Ilyen szilikonos feltapaszthatóról van szó:

[link]


Nagyon szeretem, mert elég sok felső alatt jó, a mellméretem mellett is működik top alá, és úútálom a melltartót:) Ráadásul, amiket eddig vettem, elég sokáig is tudtam használni. Mióta terhes vagyok, nem mertem feltenni, mert azért mégiscsak be tud izzadni alatta, nem szellőzik rendesen, meg érzékeny is volt, most viszont már kevésbé az, és már mindenféle melltartót kirpóbáltam a szoptatóstól a sportmelltartón át, és nem találtam még meg azt, amibe naponta 8 órát kényelmesen létezni tudnék... Még nem adtam fel, de most arra gondoltam, hogy lehet, hülyeség lenne még egy darabig elvetni ezt a melltapasz-dolgot.


Ti mit gondoltok? Volt, aki hordott ilyet terhesen?



2015. szept. 30. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen szemeztem ezzel, de nem tudtam, hogy tényleg hasznàlható-e. De ezek szerint igen.


Szerintem nyugodtan hasznàlhatod, ha eddig elvoltàl vele és.nem okozott gondot, most sem fog.

2015. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem használtam még, nem tudom mennyire egyszerű "felrakni" de ha nem kell sokat maceráld a melled akkor szerintem használhatod. A mellbimbó ingerlése beindíthatja a szülés ideje korán is, ezért írtam. Arra is gondolj, hogy ha megnő a melled terhesség alatt, azért egy megfelelőbb "támasz" nem ártana neki.
2015. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 hetes vagyok, azt olvastam, hogy főleg a 10. és a 20. hétig van mellnövekedésben egy ugrás, ez már megvolt, de gondolom ez egyéni is, meg még a szoptatás kezdetén is lehet nagyobb.


Pont az ilyen szempontokra gondoltam, csak egy sem jutott eszembe, köszi a tippet, szerintem így marad a további melltartókeresgélés...

2015. szept. 30. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen se használnám. Főleg a terhesen megnőtt görögdinnye melleimnek kifejezetten jólesett a melltartó. De ha neked kényelmes, egészségügyi akadálya szerintem nincs.
2015. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!