Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők, csajok, akiket elhagyott...

Nők, csajok, akiket elhagyott a párotok mikor teherbe estetek, mit csináltatok? Megtartottátok, vagy elvetettétek? 21\N

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok, és nem tudom mit tegyek. Szeretném megtartani, de félek, hogy nem menne egyedül. Másfél éve van állandó munkahelyem, a családom támogat, és mindenben segítene, de nem tudom, hogy apa" nélkül bele merjek e vágni, segítsetek!
2015. okt. 8. 09:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Nekem anyukám került anno ebbe a helyzetbe, így látom a másik oldalt is. nagyobb koromban természetesen kíváncsi lettem, hogy miért nincs apukám és persze néha rossz volt. de tényleg csak néha, pl ha ez volt a téma a suliban. de sosem hiányzott igazán, nekem az volt a természetes helyzet, hogy nincs. így is nagyon jó gyerekkorom volt
2015. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ohh csajszi!! Szinte az én történetem írtad le
2015. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ohh csajszi!! Szinte az én történetem írtad le, 2
2015. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%

Ohh csajszi!! Szinte az én történetem írtad le, 21 évesen 1,5 éves munkaviszony.. Apuka úgy döntött h ő túl fiatal ehhez. Beszéltem szüleimmel közelebbi családtagokkal h most mihez kezdjek. Természetesen mellettem álltak és örültek h jön egy pici babuci :)

Most már 1,5 éves múlt a kisasszony legeslegjobb döntésem volt az életemben!! (azt hozzá teszem h 1 éve már van egy új párom is aki sajátjaként szereti)


Szóval szerintem anyagilag is menni fog neked hiszen van munkaviszonyod :)


Helyedben megtartanám, ő lesz a mindened 💖

2015. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy a szíved mélyén meg akarod tartani, csak félsz, ami normális. Hallgass a szívedre, akkor biztos nem fogod megbánni. :) Jó anyuka leszel, meglátod!
2015. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha a családod mindenben támogat semmiképpen se vetesd el és hidd el nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen családod van. Én is voltam annak idején hasonló szituációban, később kiderült, hogy nem voltam terhes, de pozitívat teszteltem. És nem is hagyott el a párom, de úgy gondoltam, ha már így jártam elmondom az anyámnak. Hát mondhatom nagyon rosszul tettem, agyonra macerált, minden nap szétszekálta az agyamat, hogy szégyelljem magam, miféle nő vagyok én, meg, hogy neki mennyit kell majd szégyenkeznie miattam a városban. Ő, aki minden vasárnap a templomban ült, és mélyen vallásosnak tartotta magát, kis híján "megölt". Később mikor kiderült, hogy vak lárma volt, azt mondta nagyon megkönnyebbült, mert kisült volna a szeme, hogy lány fejjel szülök. ..... Pedig már 26 éves voltam. Azóta sem tudom ezt a viselkedését elfelejteni, pedig már 44 éves vagyok.

Ha a te családod, anyukád megértő és segíteni akar, akkor nincs miről beszélni. Tartsd meg a babát.

2015. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, még nagyon az elején vagyok, remélem minden rendben lesz. :)
2015. okt. 11. 12:45
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Mi lett veled és babával? tartsd meg,neveld fel
2016. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Megtartottam, már itt rugdos a pocakomban, eddig nem bántam egy pillanatra sem, remélem ez így marad, még ha néha nehéz is lesz. :)
2016. jan. 1. 21:58
 20/20 anonim ***** válasza:
49%

Gratulálok, jó egészséget kívánok! Meglátod, 2016 sok csodát tartogat majd számotokra! :)

Első voltam.

2016. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!