Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megállapította a doki...

Amikor megállapította a doki hivatalosan is a terhességet, egyedül mentetek, vagy a párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi mindig együtt mentünk, és minden vizsgálatra bejött a párom. Még vérvételre sem engedett egyedül. :)
2010. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Velem a párom mindíg bejön, amíg csak próbálkoztunk és orvoshoz jártam akkor is bekött, hiszen ez mindkettőnk ügye volt, azóta pedig örömmel, főleg ha UH-is van. Múltkor már én következtem és láttam hogy lejár a prkoló óra, de nem volt hajlandó leszaladni pénzt dobni bele, mert mivan ha akkor hívnak be és ő lemarad. mondjuk mi magánrendelésre járunk ahol külön beszélgetős hely van ahol az orvossal lehet konzultálni és a vizsgáló rész el van különítve, SZtk-ba nem hiszem hogy bejönne, illetve hogy lehet.


21 hetes km

2010. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Miért szavazzátok le azt aki azt írta hogy egyedül ment uh-ra? Szerintetek nem volt rossz neki úgy is? Gondolom ők is jobban örültek volna ha nem egyedül tologanak ott az örömükkel. Ezt nem értem miért kell lepontozni.

Az enyém ott volt mindig. És? Jelent ez valamit? Nem. Az jelent sokat ha törődik is velünk.

2010. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
sztk-ba járok,oda sajnos nem engedik be.se vizsgálatra,se beszélgetésre,se uh-ra.ezért nem is jön velem.azért h kint üljön?
2010. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az első alkalommal. Szeretett volna uh-ra is de annak ellenére, hogy időpontra voltunk beírva a doki 1.5 órát késett így sajnos nem tudott tovább várni a párom mennie kellett dolgozni. A második terheléses cukrot végig ülte velem nehogy rosszul legyek.Jövőhéten megint kell mennem arra már nem is hívom, mert tényleg felesleges szegénynek ott üldögélnie megint két órát.
2010. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
a párommal. Eszünkbe sem jutott, hogy egyedül menjek
2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Jönne velem szegény, csak mindig dolgozik. Olyan hogy szabadság, az nincs náluk. Meg hiába is jönne el, sehova nem engednék be, főleg nem ultrahangra. Én sem értem ki az aki mindenkit lepontoz. Ilyen sajnos mindenhol van.
2010. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyedül.Párom külföldön dolgozott,miután visszament akkor derült ki.nem tervezett baba volt igy nagy volt az ijedtság(18voltam).de a pozitiv teszt után olyan boldogan mentem 0.uh-ra:)

7honapos Kisfiu anyuja

2010. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
először meg párszor egyedül mert dolgozott de ált-ban együtt vizsgálatnál szülésnél is ott volt pedig császár volt nagyon jó volt egy éves lányka anyukája
2010. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!Egyedül vagyis az anyukámmal,mert a férjem dolgozott és azóta se jár velem sehova,mert dolgozni azt kell!Csak a 4d uh-ra mentünk együtt!!Nem kell,hogy mindig velem legyen,feltalálom magam!:-)25 hetes kismama
2010. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!