Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy nagyon meghízom....

Félek, hogy nagyon meghízom. Ti mit esztek, hogy ne hízzatok nagyon? Hízós alkatom van sajna.

Figyelt kérdés

Még csak most várom a 3.-ik babámat,de az első 2 terhességemkor 22,és 23kg-t szedtem fel.

Most alapból nem vagyok soványka,de már előre félek:(

Mit egyek?


2010. márc. 19. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok!


JÓL tetted hogy letetted a cigit! csak azt akartam írni hogyha a hajlam benned van akkor bizony hiába teszel bármit is. van olyan ismerősöm aki 2 kilóval könnyebb mint kezdetekkor, ő pl. nem hízott, eleinte fogyott. van aki csak a baba súlyát hízza. Én ilyen vagyok. a férjem is azt mondja: ne sirénkozak hogy híztam. letetettem a cigit azért van, és gondoljak a babára, hogy mindezt érte teszem....... és bevallom, olykor elhiszem hogy tényleg vonzónak tart a férjem. nem vagyunk fiatalok, ő 38 én 34 leszek. éppen ezért hiszem, sőt tudom hogy nála a legutolsó dolog az hogy én hízni fogok.


Jó egészséget neked és a babának! s ne aggódj a hízásért. étkezz ésszerűen, s ha fel is mennek azok a kilók,majd lemennek amikor már nem tilos a fogyókúra.


szia :)

2010. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
az, hogy letetted a cigit, olyan szempontból befolyásolja, hogy emiatt lassul az anyagcseréd. egy átlagos dohányosnak 2szer olyan gyors, mint 1 átlagos nem dohányzónak. hogy ezt a hatást enyhítsd, mindenképpen rostban gazdag ételeket fogyassz. és kérdezz meg dietetikust, az jó ötlet. ezen kívül torna, van kismamáknak való dvd-je béres alexandrának és rubint rékának is. ezt mindenképpen javaslom, mert a zsír/izom arány is nagyon fontos, nem csak pusztán a kilók száma!
2010. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14:04 vagyok, az olyan ételeket pedig, amik kifejezetten "fognak" kerüld! ilyenek pl. a banán, a kakaótartalmú ételek (pl. étcsoki), és a fokhagyma. én is hízásra hajlamos vagyok, nekem a védőnő azt mondta, hogy ami a terhesség miatt plusz bevitel szükséges az 1 db mackósajt! ezt megettem reggel, utána meg csak azt, amit a cukorbeteg és koleszterinproblémákkal küzdő anyósom is ehetett, és csak annyit, amit ő. annyi különbséggel, hogy aszpartam-tartalmú édesítőt a saját ételemhez-italomhoz nem használtam, mert az káros a babára.
2010. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kösz szépen Nketek a segítséget!:)

Én ennyire hülye lennék,hogy ezekre nem is gondoltam?

Ma ebédeltünk,persze:korhelyleves, csülkösburgonya,salátával,meg csináltam mellé almakompótot,és utána jól eett egy kis mozgás mert kimentünk az udvart csinosítgatni.Metszés,és a sziklakertet tettük rendbe,és majd megyünk venni fakérget.Szóval próbálok a mozgásra hangolódni,mert enni eszek mióta nem cigizek:(

2010. márc. 20. 14:41
 15/21 anonim ***** válasza:
na, ILYET nem szabad enni :) 14:04 voltam...
2010. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Úhhh,most már mindegy:)

Amúgy Ti külön készítitek a saját ételeteket vagy olyan főztök,amit mindenki eszik?

2010. márc. 20. 18:39
 17/21 anonim ***** válasza:

én azt eszek amit bárki más. :-) és a helyedben én is megettem volna azt a csülkös akármit. ugyanúgy étkezem mint a baba előtt, azaz több zöldséget és gyümit iktatok be.


legutóbb pl. nyársan sütöttünk szalonnát, jó kis kenyérrel, hagymával, lecsókolbásszal. nem is győznénk anyagilag ha külön étkeznék


a 13hetes (aki szintén letette a cigit)

2010. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
tegnap 14:08 vagyok, én azt ettem, amit anyósom, kímélő ételeket, abból is keveset. férjemnek külön főztem, ő elég válogatós meg igényes a kajára. meg nálunk gyakran voltak akkor is vendégek, azokat sem etethettem a diétás cuccal :)
2010. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Szerintem nagyon rágörcsölök erre az elhízás témára,nem?

De ha egyszer semmire nem vagyok szerencsére allergiás,stb..akkor ugye csak ehetm azt amit a család,nem?

Majd én is beiktatom a több zöldséget,gyümölcsöt.Amúgy ma már salinak 2 félét csináltam.


Majd ebéd után nem megyek csicsikálni--mert motanába rámjön--,hanem kimegyek a friss levegőre,és elütö az időt...

Amúgy Ti idáig mennyit híztatok?--ha híztatok egyáltalán...

2010. márc. 21. 12:18
 20/21 anonim ***** válasza:

ismét a 13 hetes vagyok... :)


én csak az első babámat várom, de mikor letettem a cigit híztam egy hónap alatt ugye öt kilót, azóta viszont szintén az eltelt egy hónap alatt 1 kilót. mellesleg én évek óta csicsikálok vasárnap délután ha tehetem, de legalábbis pocolás van. a terhesség elején meg pláne kell a pihenés, úgyhogy ha úgy érzed csak nyugodtan pihenj le....dehát te már tapasztalt anyuka vagy! :-)

és tényleg ne görcsölj azon a hízáson.


vigyáz magadra/magatokra


szia

2010. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!