Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak holnap leszek 7...

Még csak holnap leszek 7 hetes, szerdán megyek dokihoz, de már egy hete mindenki kérdezi, hogy terhes vagyok e. hatalmas a pocim?

Figyelt kérdés
Komolyan kezdek elbizonytalanodni, hogy csak ennyi idős terhes vagyok e. Hogy mi van ha előző ciklusomban is már az voltam. Egyszerűen létezhetetlen hogy így megnőjön valaki hasa egy ilyen fiatal terhességnél... rakok fel képet is ha kéritek.

2015. nov. 15. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Puffadás, most a második terhességemkor 8 hetesen legalább ilyen volt, aztán eltűnt kb a 10-11. hétre és csak 18 hetesen lett újra látható.
2015. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
húúú de jó :) megnyugtattatok kicsit :D
2015. nov. 15. 15:57
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is a pugfadas miatt volt az 5-9 heten nsgyobb pocim. De szerintem kicsit bovebb ruhakkal meg egesz jol lehet takarni.
2015. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Puffadás lesz. Háromszor egy gyöngy Espumisant simán szedhetsz rá, és ahogy valaki fentebb mondta, bővebb, nem tapadós ruhával szépen tudod palástolni a dolgokat, most már úgyis rosszabb az idő!

Persze lehet, hogy hamarabb estél teherbe, mint számolod, akár pl. az előző ciklusban, erre pl. gyanús lehet az, ha a viszonylag korán elvégzett (annak gondolt) terhességi teszt egyből nagyon erős csíkot ad.

Biztosat csak a doki fog mondani az ultrahang képen látott babaméretek alapján, illetve ő is saccolni fog. Ilyenkor már látszik a szívműködés is! Azt a pár napot szerdáig kibírod, a szemtelen kérdezőkkel meg ne foglalkozz! ;)

2015. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Ne aggódj, ez puffadás!

Nagyobb volt 8 hetes terhesen a pocim, mint 15 hetesen. Akkor néha tök lapos volt...

2015. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon puffadsz, én 19 hetes vagyok, de most ekkora kb. a hasam :)
2015. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Basszus szép nagy,nem akarlak megijeszteni kisfiammal ekkora 31 hetesen volt...
2015. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát annyi idős biztos nincs mert 3. hónapban jött össze a baba :D
2015. nov. 16. 11:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondd nekik kérdőn nézve, hogy most voltatok disznótorban és olyan jókat ettél, miért kérdezi? A sok hülye kérdezősködőn így kell kifogni nem kell magyarázkodni senkinek.
2015. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!