Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kikészültem teljesen?

Kikészültem teljesen?

Figyelt kérdés
Bár tudom,hogy senki nem tud segiteni,de ha nem irhatom ki magamból megőrülök.Életem nagy szerelmét megtaláltam,minden csodás volt, mint a mesébe.Most várjuk 3.kislányunkat 39.hétbe vagyok,eddig a napig én voltam a világ legboldogabb embere.De az éjjel lebukott.Sose néztem bele a telefonjába,de ma hajnalba mivel elment a haverjaival kicsit szórakozni,amit egyrészt megértek mert állandóan dolgozik és évente vagy 3 alkalom van ilyen tehát nem gyakori.Másrészt meg kicsit nem örültem mert bármikor beindulhat a szülés és akkor mit csinálok.Na a lényeg,hogy mikor hazaért borzasztó rossz gondolatok támadtak bennem,nem tudom megmagyarázni,ezt csak ugy éreztem és megnéztem a telefonját. Majdnem hanyat vágodtam az sms-ek láttán. Egy koleganője száma volt,ami nekem is megvan igy könnyen beazonositottam,de egy férfi néven volt neki elmentve,gondolom ha hivja és én véletlenül látom ne legyen feltünő.Gondolom én mert más logikus válasz nincs rá."Hiányzik a csöpp kis szád picim" és hasonló mondatok. Mivel k.o volt nem tudtam vele beszélni. Azóta fent vagyok nem birok aludni.Egy világ omlott össze bennem,minden ami eddig gyönyör volt,egy pillanat alatt elhessent. Szüleim nincsenek,meg rokonok sem,van 2 barátnőm akinek elmondhatom de semmi több,segitdéget nem várhatok. Legszivesebben összecsomagolnék és elmennék a lányokkal,de nincs hova és félek mivel ezt tudja ki is használja,de ugy élni mellette,hogy csak azért mert nincs hova nem akarok.Kiváncsi vagyok mit mond majd,bár ezt kimagyarázni nem lehet,csak elöttem van,hogy mindjárt szülök és most ment tönkre az életem. Nem tudom mit véthettem mert az a tipusu nő vagyok aki mindent megtesz a családjáért,nagyon sok mindent nézek el a páromnak szó nélkül amit más nő nem tenne,most ne rosszra gondoljatok hanem az életformáját,hogy szinte sosincs itthon,de ha kell én éjjel elé rakom a meleg ételt stb..Ő sose panaszkodott,hogy valami nincs rendjén. Tehát nem értem,de most már nem tudok bizni benne. Vagy ez férfi betegdég és mi nők kezeljük ilyen furán a valóságot? Az igaz,hogy amit az ember nem tud nem fáj,de ha nem tudom kitudja mióta és meddig lenne ez igy.zt hiszem én éltem álomvilágba,és most felébredtem.Ne haragudjatok,hogy leirtam de most egy picit könnyebb lett,bár a neheze most kezdődik csak.
2010. márc. 20. 06:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, ezt én is átéltem. Nincs most vigasz. Ne haragudj, hogy közhellyel élek, de hidd el, így van: "csak az idő gyógyítja meg". A teljes bizalom már sose tér vissza, de most próbálj nyugodt maradni, és ne keresd magadban a hibát. Ha nem titeket, a családját akarná, már elment volna. A döntés a tiéd, és ne hagyd, hogy ezt elvegyék tőled. Tapasztalatból mondom.
2010. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jó nagyon sajnálom,ami történt!Ahogyan Te is én sem tudnék vele lefeküdni,egy csepp bizalmam sem lenne felé!De most szerintem ebben a helyzetben nincs jó megoldás!Pláne,hogy most fogsz szülni!Ne adj választ neki,a gyűrűt tedd be a vitrinbe!!Gondolkozz egy kicsit,a gyerekeid miatt csak kénytelen vagy ott maradni,de ez sem jó...!De a muszály nagy úr!Ebben a szituációban nincs jó megoldás!Sajnos!

Kitartás!!

2010. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Most legyen a kivárás. Jó ötlet, hogy a gyűrű kerüjön a vitrinbe. Nem szabad semmit elkapkodni. foglalkozz most a kislányokkal, meg a babáddal, aki hamarosan megszületik. Sokan a következő soraimra, felhörkennek, ugyanis itt még nem kell keresztet vetni a kapcsolatra... Az én férjemnek volt botlása - noha, egyszer és hulla részegen - de utána megbocsátottam. Előtte, amikor feljött egy ilyes téma, ezerrel ágáltam ellene, hogy ÉN SOHA NEM BOCSÁTANÉK MEG!! És tessék, mégis... Nem azt mondom, hogy szaladj a karjaiba. Kicsit "büntesd", de ha picit is úgy érzed, hogy akar Téged és a családját, akkor tudd hol a határ! Aki még nem volt ilyen helyzetben, ne jelentse ki határozottan, hogy "Ő ugyan nem bocsátana meg"! Testvéreméknél is volt ilyen, második gyerekkel volt terhes a sógornőm (kb. három hónapos), amikor robbant a bomba. Ennek már több éve és boldog kapcsolatban élnek. Nagyon-nagyon sok dolog van, ami a háttérben húzódhat. Próbálj higgadt lenni és következetes! És ugyan jó érzés biztosan, hogy ennyien veled érzünk, dönteni Neked kell!
2010. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Elvitte a lányokat anyóshoz,mivel mondtam,jobb ha most nincsenek a közelbe hisz nem elöttük szeretném megbeszélni ezt a problémát,ők nem tehetnek semmiről.A gyürüt visszahuzta az ujjára,mert mikor lerakta csak annyit mondott,hogy döntsek én mivel visszacsinálni nem tudja,innen csak rajtam mulik,erre azt feleltem,hogy mikor anno felhuzta az ujjamra akkor együtt döntöttünk igy,mert mindketten akartuk.Undoritó dolognak találom a gyürüvel dobálozni. Ha komolyan gondolja a kérdést akkor inkább nem kell.Erre felkapta és felhuzta.Persze én most könnyebben vagyok mert igy a terhesség végén amugy se tudom hordni.Ezerszer bocsánatot kért,szánom-bánom blabla...Bár gondolkodtam,hogy pár napra elköltöztetem de mit mondok lányoknak,na meg ha épp szülök?Nem tudom mi lesz még,egyenlőre nem tudok elmenni,de azt se várja,hogy egy bocsánattal minden a régi lesz. Nem tudnék hozzá bujni most még.Uristen,hogy milyen nehéz,pedig régen én is mondtam,hogy ez megbocsájthatatlan,most pedig én vagyok benne de nyakig.A bizalmam megingot az tutti.A hasam is fáj,már lefeküdtem de nem birok aludni,pedig hajnal 3óta fent vagyok. Nemsokára hazajön,de már most egy csomóba van a gyomrom.
2010. márc. 20. 16:31
 15/20 anonim ***** válasza:
14:29 vagyok!Édes Istenem annyira sajnálom,hogy ez történt veled!szörnyű lehet!Na és persze az első a baba aki a pocidba van!Ne idegesítsd magad!Egy ilyen pasi miatt nem éri meg!Ja és megingott a bizalmad??Nekem elveszne a bizalmam!Sajna Én ilyen vagyok!Ez az elköltözés jó ötlet lenne,csak mi van,ha annyira megsértődik,hogy nem enged visszaköltözni?Ezt jól gondold meg,hisz ott a két gyereketek!
2010. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én irtam azt hogy mintha csak én irtam volna ezt a történetet...még a védekezésük is ugyanaz...csak azért nem irok többet mert nem nagyon birok róla most beszélni,de kitartást neked,remélem minden jobbra fordul,igy vagy ugy!
2010. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nem irigyellek az már biztos!Az eddigi életeddel kapcsolatban minden összeomlott,de igazuk van az elöttem szolóknak,sajnos itt jó megoldás nincs!Természetes te felejteni nem tudsz megnemtörténté szintén nem lehet tenni a dolgot!Csak az idö!Neked most a születendö baba a legfontosobb és természetes a másik két kislány!Meg a nyugalom,de hát az van ilyenkor a legkeveseb,sajnos!

De tudjátok lányok azon gondolkodom,sajnos elég sokan járunk hasonló cipőben!Ennyire férgek a pasik vagy mért van az,hogy amikor a legszebb hónapokat kellene átélnünk Ök pont akkor rugnak belénk egy jó nagyot!?

Kérlek irj mi lett veletek és legföképpen arrol,hogy rendben vagytok e a gyerekekkel!!!

2010. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia!Mi történt azóta?
2010. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Azóta nyugi van,kapom a virágokat a kedves szavakat stb...de őszintén nem tudok már ezeknek a dolgoknak ugy örülni mint elötte. Valamilyen szinten boldog vagyok és jól esnek,de nincs olyan nap vagy óra,hogy ne jutna eszembe.Sokat beszélgettünk,de a kis ördög mindig ott motoszkál a fejembe,mert mi van ha egyszer megcsinálta,megcsinálhatja mégegyszer.Szóval a lényeg,hogy kapott esélyt,de bizni már nem tudok benne mint régen,ahoz több idő kell,sőt valószinü elfelejteni sose fogom tudni.Mindenkinek köszönöm az eggyüttérzéseket!!!

2010. márc. 27. 10:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia,mi a helyzet nálatok?Nálunk még ugyanaz...próbálom tul tenni magam,de nem megy mindig...
2010. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!