Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sorozatokat nézzek?...

Milyen sorozatokat nézzek? Veszélyeztetett terhes vagyok

Figyelt kérdés
Itthon vagyok táppénzen és eddig ezzel foglaltam el magam, míg párom haza nem ér, de már nincs ötletem mit nézzek. Ti miket szoktatok nézni?
2015. nov. 12. 08:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
odaát, gyilkos elmék, mentalista, én ezeket szoktam nézni.
2015. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Csillagkapu fanatikus vagyok, a teljes sorozat 10 évad plusz 5 évad Atlantisz. Ha szereted az ilyesmit, jó időre lefoglal.

A Bones is a 10. évadnál jár, a Dr. House is megért jó pár évadot.

Időnként előveszem a Sliders-t, vagy az X-aktákat, végső esetben a Vészhelyzetet. Gyilkos sorok, Gyilkos számok. Bűbájos boszorkányok. Mind remek sorozat, és jó sokáig mentek annak idején.

2015. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Spartacus, Walking dead (már ha bírod, bár egyáltalán nem olyan vészes, inkább dráma), Tudorok.
2015. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Hát attól függ miket láttál eddig. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, de sajnos kezdek kifogyni, nagyon sok sorozatot láttam már, ami meg még van 1-2 jó, azokat a férjemmel nézem, vagy fogom nézni. Amiket mindenképp ajánlok:

Jóbarátok!

Így jártam anyátokkal!

Big Bang Theory

Modern Család

2 Broke Girls

Mike és Molly

Férjek gyöngye

Jim szerint a világ (ez mondjuk engem annyira nem köt le, de gyerekek is vannak benne, így szülés előtt lehet aktuálisabb)

Szex és New York!

One Three Hill

Rúzs és New York

Született feleségek !

Hazug csajok társasága!!

Trónok harca

Walking dead

Lost

Grace Klinika

Dr. Addison

Jön a baba Hadas Krisztával :)


Ezek közül ha bármelyiket nem láttad azzal elleszel egy ideig :)

2015. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én ezeket nézem: The Walking Dead, Modern Family, Baby Daddy - illetve, ha még nem láttad, a Született feleségek kötelező! :)
2015. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Született feleségek, Hazug csajok társasága, Walking Dead.

Ha tudsz angolul, Devious Maids (feliratosan is fent van 1-2 helyen).


Én néztem a Farm, ahol élünk sorozatot is.

2015. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Walking Dead. :D Bár vannak benne izgulós részek...

Mentalista, Dr Csont, Castle, Szex és New York, Agymenők, Modern család, Jim szerint a világ, Helyszínelők. Meg én megnéztem anno az összes Linda és Vízipók részt is :D

2015. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
six feet under, dexter, walking dead, vikings, wire
2015. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típusú sorozatokat kedvelsz? Sitcom, dráma, stb?
2015. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Koreai történelmi sorozatok? A palota ékköve régen népszerű volt, de fordulatosabb a királyi ház titkai, és a Silla királyság ékköve. A korona hétvégét még nem láttam, de az is szinkronos. Ezen kívül ma játszódó, jó koreai sorozatok is vannak, csak felirattal. Érdekesek, mert másik világ. Egybe nézz bele, hogy tetszik-e! :)
2015. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!