Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszelyeztetett terhes vagyok?

Veszelyeztetett terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ket hete -6 het, 4naposan- eltunt az osszes terhessegi tunetem, akkor Duphastont irt fel az orvos. Akkor azt mondta, hogy pihenjek sokat, es kiirt ket het tappenzre. Azota mar jobban vagyok, viszont ha 1-2 oranal tobbet vagyok talpon, megfajdul a hasam, es csak akkor mulik el, ha lefekszem es pihenek.Az orvost nem tudom elerni, masikhoz csak jovohet vegere kaptam idopontot, viszont lassan el kell kezdenem dolgozni, ami kozepesen nehez fizikai munka.Kulfoldon elek, itt sajnos nem ir ki az orvos tul sokaig, es az egesz terhesseget majdnem vegig dolgozzak a kismamak, ezert is felek... Mit gondoltok?

2015. nov. 28. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

En is kulfoldon élek "Svájc" valoban a kismamák végig dolgozak az egesz terhességüket,Ha nem veszélyeztetett terhes!

Ebben az esetben ha kell akkor 9honapig is otthol maradhat "táppénzen".


Menjek nyugodtan vissza az orvosshoz es mond el a problemidat,megvizsgál es ahogy jónak látja ugy cselekszik.


Mi az hogy az orvost nem tudod elérni? Az hogy lehet?

En amikor terhes voltam (el veteltem) de minden egyes percben elérhető volt.

Problema esetén (vereztem) telefonáltam azonaal telefonált orvosnak hogy várjanak engem. Es vizsgálat utan varjak par percet mert jon be!

Ha Ennyire megbízhatatlan az orvosod hogy meg a telefonra sem válaszol akkor inkabb válts orvost kerlek!

2015. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!